Skocz do zawartości

Nowo Jorska uliczka circa~ 1890


Rekomendowane odpowiedzi

mar17_14_23pm.jpg

 

Niestety niemam czasu juz nad tym pracowac, wiem ze jest problem z tekstura na slupie i na niektorych deskach, moze jak skoncze animacje to w ramach relaksu jeszcze dopracuje :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm...dobrym wzorem w sumie była by gra \"Mafia\" którą bardzo mocno mógłbyś dorobić jakiś trzepak...jakieś butelki...stare pralki :D...zdechłe radia...nie ma w tym zaułku życia...myśle że o wiele ładniej by wyglądał jakby pora była jush zachodzącego słońca (więcej czerwieni, pomarańczy :D)...koncept jest ciekway, orginalny...heh ale wywody pisze :P

 

pozrdo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzieki za komentaze ;) Przydaly by sie jak to robilem :D Moze nastepnym razem w WIP\'ie zamieszcze :)

 

Obrazek jest za jasny, mosialem go wyswietlac na projektorze i otwierac na szkolnych komputerach ktore maja badziewne i ciemne monitory (debil co je ustawial zabral dostep do sterownikow i bez kombinowania nieda sie nic zmienic). No ale jasnosc to nie problem...

 

Popelilem blad z kostkami na drodze, bo jest to plane+gribble+meshsmooth+noise, miliony poligonow... ciezko teraz cokolwiek z tym zrobic :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wiesz...od strony technicznej to to bardzo łądnie wygląda...ale można z tego zrobić bardzo przyjemną dla oka rzecz...dokończyć budowanie klimatu, który tak czy siak zacząłeś...:D

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat. Na początku nie wiedziałem co mi niegra - coś brakowało tej scenie - niewiedziałem czemu brakuje jej klumatu alu już wiem. Wydaj mi się że chciałeś pokazać kawałek brudnej, zapuszczonej dzielnicy gdzie można dostać tylko po pysku. Patrząc na obrazek niby wszystko jest w OK. Nawet przekręcenie kamery sugeuje że tu może zdażyć się coś zaskakującego . Moim zdaniem jesli są to stare budynki i mają wyglądać na zniszczone brak jakichkolwiek uszczerbków czasu na tynku, niech gdzieniegdzie odlatuje a po dnim bedzie widać cegłe, niech leży na ulicy, wiecej rdzy, brudu \"syfu\" jakieś papiery, rozbite szkło, przyciemnij troche scene - wiecej otoczenia swiatłem o granatowym zabarwieniu - bedize cool . Czekam na update

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehehe - ale jaja - jest.

 

Najpierw oglądnołem obrazek - potem całego posta pisłaem z pamięci - nie patrząc na obrazek - jesli go nie zauważyłem znaczy to ze moze słabno jest zaakcentowana - ale mniejsza z tym - poprostu jest.

 

HEHE - wiec jeśli można wymieniam

 

brak kałuży - na - brak napisów na ścianach

(mogą być np tego typu \" MAX NOT DEAD\"

\"3D MANY PANY\"

 

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za kolejne komentarze :)

 

Macie oczywiscie wszyscy racje, brakuje brudu i zniszczen. Zabraklo czasu bo praca z terminem byla. Bardzo krotkim zreszta jak wszystko w 3D.

 

Problem z napisami na scianach, nie bylo ich w scenariuszu.... i mam tez watpliwosci czy w 1890 mieli anarchistow urzywajacych MAXa :D

 

I patrzylem na Mafie i fotografie z tego okresu...budynki i elementy sa poprawne...tylko ...za ladne :D

 

Minelo troche czasu odkad to zrobilem...troche zmadrzalem i napewno bym to lepiej zrobil, ale czasu brak ;/

 

Jeszcze raz dzieki za opinie...zawsze sie przydaja : Nawet po fakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popraw tekstury... szczególnie ich ułozenie (patrz słupki i chodnik) dodaj lekkiego bumpa... dodaj syfu (śmieci, butelki, stare tapczany, kartony). Przede wszytkim jest to bardzo sterylne, zabrudź wszytko... jakieś grafiti kiepskiego autorstwa na jakiejś ścianie, pozatym przydałoby się jakieś potłuczone szkoło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze dodal jakies swiatlo z latarnii skoro to jest bardzo wczesny poranek.

 

Barkuje tu tez jakiegos akcentu na ktorym powinno sie zaiwesic wzrok, np, pijak lezacy , albo wszystkie okna ciemne a tylko w jednym sie pali swiatlo, zeby byla jakas intryga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności