Skocz do zawartości

Czarna ksiega animatora


Faun

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie tej książki. Czy zawarte tam informacje są pomocne w zgłębianiu opcji maxa? Pozycja jest leciwa, a od czasu jej wydania program chyba bardzo się zmienił. Co sądzicie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

taaa.... ja mialez ze 3 ksiazki, ... kazda na 1 wieczor - ZADNA KSIAZKA NIE DA CI TYLE CO TUTORIALE STWORZONE PRZEZ PROFESJONALNYCH I DOSWIADCZONYCH GRAFIKOW!!!!!!! nacisnij ___f1___ w maxie i idz do help> user reference - TU MASZ NAJLEPSZY WSTEP DO 3D WORLD!!!!!! , next level to http://www.3dtotal.com > tutorials ... oblookaj a zobaczysz o czym mowie... ps. a wiec co mowie bo sprawdzilem na wlasnej skorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa.... ja mialez ze 3 ksiazki, ... kazda na 1 wieczor - ZADNA KSIAZKA NIE DA CI TYLE CO TUTORIALE STWORZONE PRZEZ PROFESJONALNYCH I DOSWIADCZONYCH GRAFIKOW!!!!!!!

 

 

heh... to ty myslisz, ze ksiazki pisza jacys poczatkujacy???:P Ciekawe jak przerobiles 1 ksiazke w 1 wieczor?? one maja przeciez ponad 600 stron :P:P

 

moze ty miales jakis szmelc... z ksiazek duzo mozna sie nauczyc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faun - ksiazka naprawde dobra, zglebisz opcje jak to powiedziales ale i nauczysz sie korzystac z innych funkcji przydatnych w animacji. a kolejne wersje maxa posiadaja te i kolejne nowe opcje wiec nic nie stracisz po przeczytaniu tej ksiazki, a zyskasz dodatkowa wiedze na temat maxa i wykorzystania go podczas animacji. pozostanie tylko nauczyc sie wykorzystywania nowych funkcji maxa, ale jak juz opanujesz poczatki to pojdzie gladko. polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności