Skocz do zawartości

[architektura] dom jednorodzinny


gd18

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niewiele moge narazie powiedzieć po tym co pokazałeś.

Elewacje sa dla mnie lekko nieczytelne przez ta katke schodowa :) Moglbys pokazac jakis rzut i przekroj ( nawet ideowy ) Narazie podobne jest to do dokonan pana Ando i wyglada nawet ciekawie tylko bardzo ponuro ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betonowość nie zawsze kojarzy mi sie z kolega z japoni ale ten akurat projekt jakoś tak skojarzył mi sie z panem T. Pozatym raczej chodzilo mi o inspiracje :) a bylo nie bylo pan T. jest pierwsza osoba jakaprzychodzi na mysl jak mysli sie o betonie w architekturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne betonowce oraz dyskuta na ich temat.Dobrze że można jeszcze podziwiać stare jakże pięknie wykonane budownictwo,tam potrzeba było dobrego architekta.Podoba mi się plan gdzie wybudowany jest budynek poza tym niestety wolę odrobinę więcej finezji i miękkości w architekturze.Może jetem staromodny ale nowoczesna architektura to nic innego jak boxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proozak: kolega nie slyszal o szybach ktore maja baaardzo duza wytrzymalosc ? jest nawet taki budynek muzeum w ktorym jak przysypie snieg to moznapodziwiac 'przekroj' sniegu o wysokosci kilku metrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele moge narazie powiedzieć po tym co pokazałeś.

Elewacje sa dla mnie lekko nieczytelne przez ta katke schodowa :) Moglbys pokazac jakis rzut i przekroj ( nawet ideowy ) Narazie podobne jest to do dokonan pana Ando i wyglada nawet ciekawie tylko bardzo ponuro ...

Sorry ale to jest tak samo podobne jak mercedes s do daewoo leganzy. Do ando to tu daleko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie idea do tego proejktu? Bo narazie nie skumałem myśli przewodniej. W jakim kraju ma to stać i co z kontekstem miejsca? Myśle ze same góry też dają do myślenia. a tu widze budynek naiwązujący do wczesnego modernizmu, który nadawałby się raczej na jakis płaski teren. Pracowałes przy tym projekcie na makiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Render ogolnie to sie mie tak srednio podoba - jak bylo wczesniej mowione brak detalu, brak porzadnego oteksturowania, swiatlo tez nienajlepsze bo wszystko wyglöada jak bunkier. A co do architektury to sie nei odzywam bo kazdy robi to co lubi, a o gustach sie nei rozmawia :P

 

Za to potraktowanie terenu jst SUPER - podoba sie mie i to bardzo :D

 

Jesli to Polska to pozwolenie na budowe wyda nadzwyczaj prawy urzednik lubiacy koperty, lub kompletnie znudzony walka z odwolaniami od decyzji zakazu budowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności