Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Room with one man..."


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę wykonać pokój szpitalny... Nikt nie pamięta o tym miejscu... Ale będzie tam jeden człowiek... Sam... Nikt o nim nie wie... I nikt o nim i pokoju nie pamięta...

 

I'd like to make hospital room... No one remember about this place... But there will be one man... Alone... No body know him... And no body remember him and this room...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

widzę straszne zainteresowanie wątkiem, ale spoko ja go będę śledził tylko że trochę późno zabrałeś się za bitwę, ale witam i życzę powodzenia, na razie pracka spoko, tylko może trochę za ciemno, poza tym co robi krew w tym zbiorniczku w opuszczonym szpitalu, to tak ode mnie, ale wiesz w sumie to ja bym jej z tamtąd nie usuwał, robi dodatkowy klimat tajemniczości miejsca

 

pozdro

 

Edit: a tak na przyszłość Tweex, jeżeli dodajesz jakieś niewielkie wiadomości, albo w ogóle jakieś nowe posty zaraz po sobie, to po prostu edytuj poprzedni post żeby nie zabierać dodatkowego miejsca na forum

 

pozdro2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie... Przyda się... Co do czasu przyłączenia to robiłem co innego ale jakiś "haker" zniszczył moje dane na dysku... więc musiałem zacząć inny projekt :(

 

Co do krwi... Hymmm... :D Sam nie wiem kto ją tam zostawił :D Momentami boję się tej pracy, bo pojawiają się tam rzeczy które nie maja racjonalnego wyjaśnienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności