Skocz do zawartości

Tapetki do komórek


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Kreska_

witam,

mam takie pytanie, czy ktos wie gdzie (a jak tak czy moze zechcialby podzielic sie wiedza:D) mozna dowiedziec sie czegos o tworzeniu tapet do komorek Moze ktos orientuje sie jak zabrac sie za cos takiego? Jakiego oprogramowania uzyc, jakich formatow itepe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak ostatnio robilem serie tapet wymagane byly formaty

 

96x46 px

96x65

101x64

101x80

128x128

128x160

130x130

132x176

176x208

 

Jesli to grafiki z mala iloscia kolorow to gif, jesli zdjecia to zdecydowanie jpg. Najlepiej kompresuje Macromedia Fireworks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam że z telefonami to jest różnie... Spotkałem się z fotką (.jpg) która się bez problemu otworzyła na moim Siemensie, na jakimś Sony-Ericssonie też, ale na Sagemie My X5-2 już nie... Nie wiem jaki peroblem był, nie doszedłem. Z inną z kolei były inne problemy (to znaczy inna kombinacja telefonów, tu się wyświetla, tam nie). Ogólnie komórki to głupie urządzenia są ;) podobnie jak komputery hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki Leander za serie rozdzialek, pewno sie przydadza. Najpierw sprobuje porobic cos na siemensa st60. A co do tych problemow z otwieraniem to moze po prostu kwestia wyswietlacza? Czy moze softu na jakim to leci aparat?? No nie wiem, moze jednak mozna to jakos wytlumaczyc? A jak zrobie tapetke w liczbie kolorow np 16,7mln zamiast 65k ktore obsluguje aparat? Telefon sam przekonweruje ten obraz do 65k czy sie po prostu nie da zaladowc/nie wyswietli sie nic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

a probowal moze ktos kiedys podlaczyc do kompa st60 i korzystac z smart toola v1.91?

Bo u mnie komp widzi telefon tylko przez chwilke, tj przez ten moment w ktorym dotkne przyciskow (tak jakbym chcial zadzwonic) a pozniej traci polaczenie. Gdzie moze twic problem? w oprogramowaniu, kabelku czy moze cos trzeba w fonie przestawic? Plissss help me, bo juz sie kompletnie pogubliem w tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności