Skocz do zawartości

Maya wiesza sie podczas pracy na edgesach


masater

Rekomendowane odpowiedzi

Czy spotkał się ktoś moze z takim problemem:

Gdy włanczam mayke wszytko ok. Moge sobie panować, zumować i obracać widoki jak chce. Ale gdy zaczynam modelować np na edgesach wszystko idzie dobrze dopuki nie zaczne obracać widoku. Maya staje, moge machać myszą po ekranie i nic nie reaguje, klawiatura zawieszona i jednym słowem lipa. Na windzie VPU recover ze sterół ati po chwili "odwiesza" system ale po chwilce jest to samo. Na linuxie już nie jest tak różowo bo eni można nic zrobić, tylko amchać myszą :(.

Mayi dopiero się ucze także mozę zdarzać się tak samo przy innych operacjach, ale jak anrazie doświadczam czegoś takiego po extrudowaniu edgesów przy próibe manipulacji widokiem.

Pracuje an radku 9200SE, Duronie 1407Mhz, 256MB DDR400 Kingstona.

I na prawde nie wiem co już z tym robić, szczególnei zę w logach nic nie widać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

zaloze sie, ze to wina radka. regula jest taka, ze maya nienawidzi kart z ati (choc jak to bywa zdarzaja sie wyjatki od regul) wiec chcac cos robic na mayi trza sie zaopatrzyc w geforce'a. sprobuj zmienic stery na najnowsze, moze cos pomoze. jak nie, to... tudno sie mowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to żeś mnie pocieszył :)

Ale w ramach ekspermentu wgrałem sobie stery omegi na wizgrozie i maya przestałą się wogóle włanczać (zero outputu i napis fatal error)

Natomiast na linuxie wgrałem kernel z gałęzi ck i włączyłem dga w X'ach to majka zaczeła śmigać zę aż miło i już się nie wiesza :)

Wystąpił natomiast inny problem związany z przełanczaniem an vc/* ale to już nie na to forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności