Skocz do zawartości

[architektura] wizualizacje domków jednorodzinnych


gd18

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mnie tez sie wizualka podoba.. moze troche za malo cieni drzew galezi.. bo jak widac jest ich tam masa.. ale ladne.. A jesli moge spytac to ile sobie zazyczyles, albo moze ile Ci pracownia za takie ladne dzielo odpalila? Mam nadzieje ze nie narusza zbytnio Twojej sfery prywatnej... Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

Dorzucam następne prace, model, render i kompozycja jak w poprzedniej wizualizacji.

Co do kasy... ha ha, żadna tajemnica 300 zł ( w tym wykonuje jeszcze rysunki w CADzie), nieźle co? Ale za coś trzeba żyć.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( w tym wykonuje jeszcze rysunki w CADzie)

pozdrawiam

 

- rysunki ? chodzi o dodatkowe schematy rozkładu pomieszczeń (jakby do katalogu czy folderu)?

czy coś dokładniejszego, czy może sam musisz sobie rzuty narysować do wizualizacji? :/

 

Jeżeli chodzi o nową wizualizacje to 300 zł za to co widać na obrazkach to spoko kasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dedukcja :D - niech zgadne! robisz to dla tych skurw....ów z KB PROJEKT / Kraków ?

 

jesli tak to:

stary! jestes wykorzystywany! ceń się! co to za kaska 300 zl? spodnie sobie kupisz...

i jeszcze pewnie masz przygotowac plansze w corelu do tego? tez w tej cenie?

a koles ci pier...i ze ta wersja domku zamiast zaluzji powinna miec firanki z falbankami? :D

 

jesli zgadlem to popie..ol to jak najszybciej... radze...

a jesli nie to sorki za "mięcho" na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno przesadzacie. przy odrobinie doswiadczenia mozna sobie wypracowac workflow i takie domki trzaskac jak z szablonu. 8 godzin w zupelnosci wystarczy na model, przypisanie gotowych materialow , wstawienie do gotowej sceny i render. jesli dniowka 300pln jest slaba to trzeba sie przebranzowic. jak sie ktos nie miesci w tym czasie to wcale nie znaczy ze klient musi placic za edukacje amatora robiacego zlecenie od swieta, gdy np brakuje mu kasy na spodnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh to jest wlasnie idijotyczne ze ludzie coraz mniej biora za wizualki. Pwinna byc ustalona jedna cena 500-600zl za san obiekt i render. A nie to ze zaniedlugo ludzie beda robic wizualki za 100zl;]

 

Kurcze ludzie badzcie normalni.....

 

 

Ps. W jeden dzien wizualka to x2 cena proste. Moj brat jest mega wypasionym artysta w szkle i ceramice.

I zawsze mowi ze trzeba sie cenic, i tak w galeriach sa paterki jakis artystow ze szkla po 200zl a obok sa mojego brata po 600-900zl i jakos sie sprzedaja.

 

A w Polsce jest tak ze kazdy schodzi z cena nizej zeby wiecej sprzedac, w innych krajach tego nie ma kazdy sie ceni. W niemczech za wizualke ciagna od 500-600 euro i nie ma ze nizej cena. W polsce jak by graficy 3d nazucili ceny sobie i nikt by nie schodzil ponizej nich to niemartwcie sie kase by rowniez dawali. Niewiem czy wiecie ale dla klijentow ktorzy juz zamawiaja chemat domq plus wizualizacja do tego w biurach to koszt takiego dla klijenta jest 12 tys. zl przynajmiej tyle moj wuj dal. hehehe mozna wyliczyc ile biura na was zarabiaja :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak domel bo projekt to tylko wizualka a w innych krajach to ho ho... proponuje zglosci sie do normana fostera, on bierze pewnie wiecej niz 4% od wartosci inwestycji wiec policz, min 4% od np jakiegos biurowca gdzie budzet to np 100 milionow euro, ciekawe jaka stawke moglbys mu zaproponowac za renderki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny to dziwna sprawa ;)

Ja chciałem tylko powiedzieć że kończy się "Wasze sobie państwo" i czas architektów tylko ołówka

- teraz z każdego wydziału architektury w tym kraju wychodzi co najmniej 70 absolwentów biegle obsługujących CADa i MAXa - i takie prymitywne wizualizacje domków z katalogów nie będą zlecane nikomu z poza "branży" i wszystko będzie się rozgrywało w jednym i tym samym biurze, gdzie przy kompach jako mrówki siedzą architekci bez uprawnień.

 

Nie dotyczy to mega zleceń gdzie wszyscy architekci są zaangażowani w projekty - ale takie rzeczy nie będą zlecane wolnym strzelcom, tylko profesjonalistą ;) - więc w tej dziedzinie będzie ciasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh to jest wlasnie idijotyczne ze ludzie coraz mniej biora za wizualki. Pwinna byc ustalona jedna cena 500-600zl za san obiekt i render. A nie to ze zaniedlugo ludzie beda robic wizualki za 100zl;]

 

człowieku nie przesadzaj czy ty naprawde uwazasz to za ciezką prace?

mysle ze 300zł za taką wizualke to cena i tak bardzo kusząca nie wiem jak ty ale ja bardzo dobrze sie przy tej pracy bawie.

walczysz tu "najgłośniej" ale nie obraz sie za taka wizualizacje jak nam tu na forum pokazujesz nie dałbym 50 zł.

sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności