Skocz do zawartości

Sprzet i Max 5


Gość DEWO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DEWO

Mam problem z uruchomieniem max\'a w trybie D3D lub OpGL

Mam Voodoo 1 4MB

Jak ustawiam OpGL to wogole sie nie wlacza a jak D3D to wlacza mi sie sterowanie karta graficzna zamiast akceleratorem. Nie jestem pewien czy V1 obsluguje wyswietlanie w oknie.

PLZ help. Jezeli mozecie to dopiszcie jakies linki do stronek z PROSTYMI tutorialami moze byc po PL i Angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość DEWO

Ale osiagi Voodoosy mialy bardzo dobre! A co do wspomagania w oknach to czy da sie w jakikolwiek sposob uruchomic 3ds max 5 z wsparciem Voodoo 1 ? Aha i co proponujecie do kupienia bo mam dylemat tu polecaja radeon\'y a tam GeF\'y ja przede wszystkim gram wiec postanowilem qpic MSI GF 4 Ti 4200 128 DDR RAM AGP x8 ale czy w podobnej cenie radeony nie sa lepsze??? ostatnio czytalem ze ich technika przyda sie w przyszlych grach a GeF\'y?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuje chipsety nVidi bo pracuje już na nich sporo czasu i wszystko oki. Bez problemowo i tak jak powinno być. Jeśli chodzi o firme karty kupiłbym tylko Leadtecka lub Gainwarda (sam mam i jest rewelka). A zastanawiałeś się na FX\'ami?? GeForce 4 nie obsługuje dobrze DirectX a to wspomaga w grach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności