Skocz do zawartości

skad mamy to umiec??


batonx

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

tak sie ostatnio zastanawialem: wiekszosc pracodawcow wymaga znajomosci jakis programow np maxa lub maji, ktore sa kosmicznie drogie, skad normalny czlowiek(ktorego nie stac na ich zakup) ma zdobyc wiedze jak sie nimi poslogiwac???????? Wiadomo ze, na zachodzie sa specjalne szkoly itp. ale w naszej biednej Polsce??? Tylko na piratach sie mozna uczyc?? Przeciez nie o to chodzi! Teraz jest Maya PLE i mozna cos tam probowac , ale jak bylo wczesniej? Zreszta jak sie daja pracodawcy swoje przykladowe prace to jak one wygladaja z tym oznakowaniem? To jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hehe fajny topic ;]

 

ja taki maly OT (moze nie koniecznie OT ale zbytnio oddalony od tematyki)

 

smieszy mnie jak czasem wyjde na dwor i moi starsi koledzy z zyciowym doswiadczeniem sie pytają co robie ... ja odpowiadam jak zwykle ze vizki

 

oni oczywiscie ze ja nie mam papieru i nikt mi nie zaplaci za to co robie ;]

ciekawi mnie tylko skad oni wiedzą ze gdzies mozn dostac papier do tego ;]

 

gęba sie otworzyla jak ja w 3 dni zarobilem wiecej niz oni za 1 miesiac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie jeden z niewielu tanich programow to rhino - kosztuje kolo 1000 dolarow w pelnej wersji ( co i tak jest spora suma ja na nasze warunki, ale w porownaniu z innymi.)

A tak pozostaja wersje edukacyjne i studenckie - autodesk na przyklad w zeszlym roku przez chwile sprzedawal cada 2005 za jakies 800 zeta ( dla studentow architektury ) niestety zapomnieli sie rozreklamowac i jak nikt nie kupowal to doszli do wniosku ze sie wycofuja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności