Zobacz pełną wersję : Finished 2D ...

Nezz
22-05-03, 15:42
Hej
Chyba juz za przy tym siedze.Ta pracka zdecydowanie wymaga swiezego spojzenia.Piszcie co myslicie...

http://idpp.republika.pl/img/flils.jpg

[Post został wyedytowany: 22-5-2003 by Nezz]

[Post został wyedytowany: 22-5-2003 by Nezz]

Phantom
22-05-03, 16:32
qrcze bardzo mi się podoba ta praca...za mocno jednak uwydatniłeś ściśnięcie mięśni...mięśnia piersi...:D tak to nazwe...i fajnie by było gdyby lewa ręka byłą zaciśnięta w pięść :D oraz dół...za ostre jest to przejście w czerwień a potem w czerń :D ale i tak strashnie mi się podoba :D

pozdro...

Bremen
22-05-03, 20:14
Hmm...pracka fajna ale odnosze glupie wrazenie ze oczodoly sa zlekka za nisko :)...naczy sie za bardzo brna w strone ust :)...

Zgodze sie tez z Phantomem ze miesnie sa bardzo posciagane wrecz sa az tak napiete ze posta wyglada jakby lezala z rok w trumnie nastepnie wstala :)...taki wysuszony truposz :P...ktory ma widoczne miesnie

Ogolem pracka prezentuje sie bardzo lodnie ale zauwazylem ze z regoly masz bardzo porozmywane postacie...czemu nie zrobisz czegos taka stanowcza np. czarna krecha zeby cos uwidocznic tylko wszystko tak rozmazujesz ??

Nezz
23-05-03, 10:33
Phantom - thx , masz racje co do mesni i przejscia na dole pracy , cuz.. jesli idzie o piesc to raczej chcialem zeby postac wygladala na zrezygnowna .Mial to byc ktos kto wie ze stracil co ze swojego charakteru. moze inaczej .. zmienil sie i teraz czeka , nie wie co myslec . o co ,zacisnieta piesc do tego nie pasuje

Bremen - to raczej wina zle namalowanych wlosow , chyba.
Co do miesni to jak pisalem wyzej.. zgadzam sie ze niektore partie sa zabardzo naprezone.. probuje sie tego wszyskiego wyuczyc.Jesli idzie o rozmazywanie.... to nie wiem wlasciwie.. ja ciagle szukam czegos dla siebie (a moze to poprostu jeden z tych zlych nawykow ktore nabiera ktos kto zabiera sie za malowanie nie majac zadnych podstaw), bede probowal nowych technik - zaczalem malowac wlasciwie niedawno , as you can see
thx

Nezz
24-05-03, 12:49
tylko 2 osoby maja o tym cos do powiedzenia ?
:\\

Phantom
24-05-03, 13:12
tia...ja tesh cierpie na brak commentów...musimy tutaj zrobić jakąś społeczność 2D...odłam :D musimy się Reaktywować :P

3m się :D

Nezz
24-05-03, 13:45
albo przeprowadzic rewolucje
:]

Phantom
24-05-03, 14:55
no dobra no to robimy tą Rewoltę...ale musimy zebrać wyznawców idei...bo kto będzie się za nas bił?? :D

pozdro...

biglebowsky
24-05-03, 21:36
A faktycznie ruch tutaj niewielki, to pewno wszystko przez leniwych moderatorow :> O samej pracy powiem tylko ze jest ok. Znaczy sam rysunek postaci jest sredni, ale malowanie spoko, Nezz produkuj sie dalej, jestem pewien ze zaniedlugo bedziesz naprawde niezly.

Nezz
25-05-03, 02:44
dziekuje , to bylo mile

biglebowsky
25-05-03, 12:42
Ze co? ja zgryzliwy tetryk, mily? zdawalo Ci sie:)

Nezz
25-05-03, 17:12
;)

DarCon
30-05-03, 16:58
po co te .... bez nazwy? pracka jest super!!

Gotham
17-06-03, 20:09
Podoba mi się :)

Przy czym poza jest na zbyt przerysowana... Brakuje naturalności. Niektóre elementy się nawzajem wykluczają.

Muskulatura bardzo ciekawie zarysowana... I ten fajny efekt pędzla :)

Zastanawia mnie dlaczego cienie na nim nie są czerwone. Zgodnie z GI i naturą powinny być... Znaczy oczywiście czerwonawe.

Reasumując... Muszę się brać do roboty :)

sly
18-06-03, 10:46
ja tam się nie znam
ale mnie to się podoba ta pracka.. na tym etapie nawet..
jedynie poradziłbym Ci kożystać w jednej pracy z większej ilości narzędzi... takie łączenie może dać o wiele lepszy efekt...
(ele unikajmy \"niepotrzebnego\" narzędzi-eklektyzmu)...

pozdr.