Skocz do zawartości

Nezz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

qrcze bardzo mi się podoba ta praca...za mocno jednak uwydatniłeś ściśnięcie mięśni...mięśnia piersi...:D tak to nazwe...i fajnie by było gdyby lewa ręka byłą zaciśnięta w pięść :D oraz dół...za ostre jest to przejście w czerwień a potem w czerń :D ale i tak strashnie mi się podoba :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...pracka fajna ale odnosze glupie wrazenie ze oczodoly sa zlekka za nisko :)...naczy sie za bardzo brna w strone ust :)...

 

Zgodze sie tez z Phantomem ze miesnie sa bardzo posciagane wrecz sa az tak napiete ze posta wyglada jakby lezala z rok w trumnie nastepnie wstala :)...taki wysuszony truposz :P...ktory ma widoczne miesnie

 

Ogolem pracka prezentuje sie bardzo lodnie ale zauwazylem ze z regoly masz bardzo porozmywane postacie...czemu nie zrobisz czegos taka stanowcza np. czarna krecha zeby cos uwidocznic tylko wszystko tak rozmazujesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom - thx , masz racje co do mesni i przejscia na dole pracy , cuz.. jesli idzie o piesc to raczej chcialem zeby postac wygladala na zrezygnowna .Mial to byc ktos kto wie ze stracil co ze swojego charakteru. moze inaczej .. zmienil sie i teraz czeka , nie wie co myslec . o co ,zacisnieta piesc do tego nie pasuje

 

Bremen - to raczej wina zle namalowanych wlosow , chyba.

Co do miesni to jak pisalem wyzej.. zgadzam sie ze niektore partie sa zabardzo naprezone.. probuje sie tego wszyskiego wyuczyc.Jesli idzie o rozmazywanie.... to nie wiem wlasciwie.. ja ciagle szukam czegos dla siebie (a moze to poprostu jeden z tych zlych nawykow ktore nabiera ktos kto zabiera sie za malowanie nie majac zadnych podstaw), bede probowal nowych technik - zaczalem malowac wlasciwie niedawno , as you can see

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie ruch tutaj niewielki, to pewno wszystko przez leniwych moderatorow :> O samej pracy powiem tylko ze jest ok. Znaczy sam rysunek postaci jest sredni, ale malowanie spoko, Nezz produkuj sie dalej, jestem pewien ze zaniedlugo bedziesz naprawde niezly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się :)

 

Przy czym poza jest na zbyt przerysowana... Brakuje naturalności. Niektóre elementy się nawzajem wykluczają.

 

Muskulatura bardzo ciekawie zarysowana... I ten fajny efekt pędzla :)

 

Zastanawia mnie dlaczego cienie na nim nie są czerwone. Zgodnie z GI i naturą powinny być... Znaczy oczywiście czerwonawe.

 

Reasumując... Muszę się brać do roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam się nie znam

ale mnie to się podoba ta pracka.. na tym etapie nawet..

jedynie poradziłbym Ci kożystać w jednej pracy z większej ilości narzędzi... takie łączenie może dać o wiele lepszy efekt...

(ele unikajmy \"niepotrzebnego\" narzędzi-eklektyzmu)...

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności