Skocz do zawartości

domek


Piotr Fox Wysocki

Rekomendowane odpowiedzi

siemka:)

ktos mnie moze jeszcze kojazy?:)

ehh dawno mnei tu nie bylo....

dobra sentymenty smety. konkrety:

http://republika.pl/piotrwysocki3d/something/

animka jest zrobiona w majce na standardowym renderze.

jest tam pare bugow ale to bylo tylko do testu. a ze nie wyszlo az tak zle, to tu to postanowilem zamiescic.

aha

jak ktos nie chce sciagacanimki to jest do wgladu obrazek, jak ktos chce sciagnac to klick w obrazek. zrarowany mov czeka.

have fun guys!

 

regards

fox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

piękne teksturki, gratulacje, wygląda realistycznie, trochę szumów i efektów atomosferycznych i będzie nie do rozróżnienia :)

 

edit:

 

właśnie pokazałem bratu, on na to: "no co ? filmik jak sobie gościu z kamerą idzie " :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mni e, że najbardziej interesuje mnie jak zrobiłeś trawe na tym filmiku i te trząsy kamery...a i mi się kojarzy film jak i twoja osoba z 1 maj ale to tylko moje podejrzenia. a tak jak bym mał się wysławiać o filmie to co tu duż mówić cool i wogle wypas, a jak mówisz, że robisz coś większego to mam nadzieje, że będzie jeszcze lepsze (choć wydaje siię to nie możliwe:)) acha i ciekawi mnie czy renderowałeś to na domowym sprzęcie czy jakoś innaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no .. wkońcu spowrotem na pokładzie i nie zapominaj o rodakach.. calkiem simpatico.. jak bedziesz mial wieęcej takiego stuffu to jak najbardziej wrzucaj.. chętnie popatrzymy.. mogłbys tez dołożyc siateczke, texturke.. jaks sekrecik z doswiadczenia jak to wykonywałes.. napewno wszystcy skorzystają//

 

pozdrawiam

sith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok widze ze Bhaal jest moim rzecznikiem prasowym:)

no to stary oswiec tu wszystkich tlumnie zgromadzonych:)

chetnie poczytam, moze cos nowego sie dowiem:)

 

Gotham - dziadkiem to jeszcze nie zostalem, nie wiem jak ty:)

co do pokazywania to nie mam czasu zeby sobie w nosie podlubac.....

zeby cosik sobie wlasnego zrobic to musze to sobie ode snu odbierac.

 

Sith - jak ja bym smial zapomniec o rodakach!!! tak se nawet mysle zeby rzucic te robote i do kraju wrocic. ale jak by mnie sie kasa skonczyla to bym z glodu umarl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak by mnie sie kasa skonczyla to bym z glodu umarl:)

 

tia, z takimi umiejętnosciami może ktoś by cię jednak zechciał ;D ;P (moze nie zarobisz tyle ile tam gdziekolwiek teraz jesteś :P ale na przeżycie wystarczy :D a i całkiem ładnie mozesz się ustawić :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac ze standardowego renderera Maya da sie wyciagnac to i owo hehehe jak pewnie powszechnie wszyscy slyszeli natywny rendererer Maya uchodzi za jeden z najgorszych... ile w tym prawdy nie wiem :) Ciekawie wyszedl ten domek.

 

Co do techniki pewnie chodzi o photogrametry projection ktora tez byla zastosowana w animacji 1 Maj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności