Skocz do zawartości

A może ktoś chciałby się zrealizoać w dość dużym projekcie gry? (za free) :)


vernae

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tu wszystkich zainteresowanych przyłączeniem do grupy projektującej grę Killer\'s Life. Prace jak zawsze posówją się naprzód. Wszystko jest ok, ale niestety brakuje nam solidnego/solidnych grafików. Nie zrozumcie mnie źle - nie wymagamy niewiadomo czego, niestety los trafił tak że ludzie zajmujący się graficzną szatą gry, nie potrafią zbyt dużo, a do tego ciągle ociągają się z robotą. Pracujemy wszyscy za free - jedyna korzyść to właśna satysfakcja. W końcowych planach leży próba umieszczenia gry w popularnaj gazetce. Np: KS Niezbędnik, który bije rekordy popularności i sprzedaży.

Wszyscy mile widziani! :)

 

www.voodox.prv.pl

Piszcie pod te adresy:

[email protected]

[email protected]

 

Efektów na poziomie matrixa i popularnych gier proszę się nie spodziewać - w końcu to amatorka. Lecz pamiętajcie, że liczba osób do przyjęcia jest ograniczona! (ale narazie jest dużo miejsca) ;) Wysyłając maila załączcie jakiś przykład swoich umiejętności, np: zrenderowany obiekt. (gierka 2D, nic renderingowi nie mamy na przeciwko ;) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Karawan

Wskaz mi osobe w kraju ktora jest dobra i robi cos za free, pomijając T. Bagińskiego (on to jest kurde jeden wielki ewenement, on powinien super kase dostawac za takei umiejetnosci i moze wrezcze ktos w tym kraju bedzie bogatszy od poj***nego skur****la Michała \"Ch***a\" Wisniewskiego...;-)))). Baggins na prezydenta !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, słuchaj, nie wymagamy niewiadomo czego... Są chętni, ale nie będe ci ich wskazywał. :) Pozatym chyba mówisz tylko o grafikach bo z innymi problemu nie ma. Jak robienie grafiki jest czyimś hobby ,a chciałby zaistnieć gdzieś ,to czemu nie miłby dołączyć do takiej grupy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Horemheb

vernae co to znaczy \"Miejsce głównego grafika do wzięcia\" ja ci da niech tylko pojawisz sie na gg to pogadamy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności