Zobacz pełną wersję : A może ktoś chciałby się zrealizoać w dość dużym projekcie gry? (za free) :)

vernae
22-05-03, 20:31
Witam tu wszystkich zainteresowanych przyłączeniem do grupy projektującej grę Killer\'s Life. Prace jak zawsze posówją się naprzód. Wszystko jest ok, ale niestety brakuje nam solidnego/solidnych grafików. Nie zrozumcie mnie źle - nie wymagamy niewiadomo czego, niestety los trafił tak że ludzie zajmujący się graficzną szatą gry, nie potrafią zbyt dużo, a do tego ciągle ociągają się z robotą. Pracujemy wszyscy za free - jedyna korzyść to właśna satysfakcja. W końcowych planach leży próba umieszczenia gry w popularnaj gazetce. Np: KS Niezbędnik, który bije rekordy popularności i sprzedaży.
Wszyscy mile widziani! :)

www.voodox.prv.pl
Piszcie pod te adresy:
[email protected]
[email protected]

Efektów na poziomie matrixa i popularnych gier proszę się nie spodziewać - w końcu to amatorka. Lecz pamiętajcie, że liczba osób do przyjęcia jest ograniczona! (ale narazie jest dużo miejsca) ;) Wysyłając maila załączcie jakiś przykład swoich umiejętności, np: zrenderowany obiekt. (gierka 2D, nic renderingowi nie mamy na przeciwko ;) )

[Post został wyedytowany: 22-5-2003 by vernae]

vernae
23-05-03, 10:52
Miejsce głównego grafika do wzięcia - wymagana odpowiedzialność ;)

PS: Już nadeszły pierwsze maile... :]

Karawan
23-05-03, 20:46
Wskaz mi osobe w kraju ktora jest dobra i robi cos za free, pomijając T. Bagińskiego (on to jest kurde jeden wielki ewenement, on powinien super kase dostawac za takei umiejetnosci i moze wrezcze ktos w tym kraju bedzie bogatszy od poj***nego skur****la Michała \"Ch***a\" Wisniewskiego...;-)))). Baggins na prezydenta !!!!

vernae
24-05-03, 09:46
Hej, słuchaj, nie wymagamy niewiadomo czego... Są chętni, ale nie będe ci ich wskazywał. :) Pozatym chyba mówisz tylko o grafikach bo z innymi problemu nie ma. Jak robienie grafiki jest czyimś hobby ,a chciałby zaistnieć gdzieś ,to czemu nie miłby dołączyć do takiej grupy? ;)

Karawan
24-05-03, 10:07
dobra rozumiem, sorry bylem ostro wkurzony

essair
25-05-03, 14:09
Ja tez tworzę projekt i znajduje osoby, które za friko chcą robić grafę!!

Chris
06-06-03, 13:35
Vernae ty tutaj!? Kurde ale spotkanie... :P ja niemoge ale ten net jest mały! Pozdroofka dla ciebie, horemheba i Voodo!

vernae
08-06-03, 13:05
No mały mały ;). Sam do tego niedawno doszedłem. Pozdrowienia, a tak apropo nigdy w życiu nie zpodziewałem się że masz taki obrazek :P.

Horemheb
27-07-03, 14:00
vernae co to znaczy \"Miejsce głównego grafika do wzięcia\" ja ci da niech tylko pojawisz sie na gg to pogadamy!!!