Skocz do zawartości

speed modeling


Mareki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

pffffff

 

wiesz .. to 2 rozne zeczy ...

 

a kazda forma speedu jest taka sama ... robisz cos jak najszybciej ... szkicujesz/malujesz/bazgrasz/modelujesz

 

to sie tyczy kazdej formy ... szybk ocos narysować lub szybk ocos wymodelowac ...

 

ogolnie popularnym limitem jest 1h ale mozna tez zwiekszyc sobie pole i popisac sie tym co mozesz zrobic w 2-3 -... h

 

wszystko jest względne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za zamieszanie no ale wiecie jak to jest jestem zielony :) i jestem troche zdezorjentowany jeszcze raz sorry za zamieszanie i powiedzcie w prost ze jestem idiotą ze nie wiem o co chodzi a nie tłumaczcie mi jak dziecku pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareki... widziałeś taki video tutek, że koleś maluje w takim tempie że szczena opada i że tak sie właściwie nie da?

No cóź... Nie wiem czy wiesz, ale można np. nagrać filmik robiąc jedną klatkę np. co 3 sec. I wtedy wszystko jest mega szybko... A nie masz żadnych specjalnych programów do speedów... To tak jakbyś myślał, że są specjalne ołówki którymi się szybciej maluje :D lol :)

Mam nadzieję że już wszystko rozumiesz...

pzdry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa w ogole jakies olowki ktorymi sie maluje? O_O

 

oj czepiamy się słówek - będzie wesoło :D Tak samo teraz pomyślałem, że jakby ktoś zgrywał jedną klatke co 3 sec to by dopiero było szybko :D wtedy 1 sec filmu = coś koło 1 min pracy :D

------------------------------------------------------------------

konkurs!!!!

kto znajdzie najwięcej nieścisłości w moich postach??? :D

------------------------------------------------------------------

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale nie wytrzymalem buhahahhahahhahahhahahahahahahaha ehhhh oki ludzie no bez przesady juz ja rozumiem ze forum jest po to by pomagac ale heh ludziom co maja jakiekolwiek pojecie chociaz najmniejsze ...

 

p.s.

to tylko moje zdanie i prosze nie komentowac go dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności