Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przebywalem ostatnio sporo pod poziomem ulicy i miedzy innymi takie rzeczy mi sie wymsknely, wiec zatachalem do skanera i upubliczniam. Nic rewelacyjnego, tylko prosciutkie szybkie bazgroly. No i pozdrawiam forumowiczow po wiekach nieobecnosci.javascript:icon(\'[heej]\')

[heej]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W przezucaniu do 3d sa inni zdecydowanie lepsi ode mnie, wiec ja chyba pozostane przy konceptach ( o ile to bedzie mozliwe). Nadgarstek skopalem, szyje za bardzo przychudzilem i raczke prawa za mala wyrysowalem, wiec tych bledow jest lista dluga:), zawsze mozna powiedziec ze przy szkicu to nie ma takiego znaczenia hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechcialbym narzekac na krytyke krytyki, ale z moich obserwacji w dobrych szkolach plastycznych (bylem ze znajoma na kilku zajeciach) wynika, ze nasz krytyka to sofcik i powiedzenie, ze cos jest np. brzydkie, albo za krotkie jest niczym. Widzialem ludzi ktorzy malowali takie rzeczy ze szczena na podloge leciala, a w czasi korekty.....tak ich jechali ze niektorzy z placzem sluchali... tak wiec: jezeli ktos z tu obecnych sie wybierze do szkoly plastycznej moze go chociaz troche przygotujemy :D co nie zmienia faktu ze te pracki mi sie podobaja. Bylo napisane ze szkice? Trktujmy jak szkice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności