Skocz do zawartości

Pokój na poddaszu


Rekomendowane odpowiedzi

Ufff...wreszcie się uporałem z oświetleniem i zaczynam się brać za modeling :D

 

Scenka przestawia mój pokój na poddaszu. Moim celem jest oddać realizm tak dobrze, jak to tylko jest możliwe. Tu macie kilka przykładowych zdjęć oryginału i na razie jeden render. Resztę można zobaczyć tu

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=4168&page=1#pid41952

bo miałem spooooro kłopotów przy tworzeniu odpowiedniego oświetlenia ;)

 

 

d1.jpg

 

d2.jpg

 

d3.jpg

 

I render:

 

r9.jpg

 

Czekam na uwagi i opinie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Vitam - - - - co do rendera to wydaje mi się ę jest jakby troszke prześwietlony ale ogólnie jetst OK, a zdjęcia są... miodzik z grzybkami, że tak powiem - - i sam pokoik jest rewelacyjny - - - - pozdrowionka - - [rotfl2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami popraw teksture sofy. Ja bym jeszcze troche poprcował nad realizmem. Poekspermentuj z bump-mapami i ciepłym światłem. Z jakiego renderera korzystasz??? Ja bym do tego zadanie polecił Integra InSight. Ogólnie coolaście i fajna rzecz może z tego być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw kanapę - całkowicie nie pasuje do wnętrza. zrób zaokrąglone brzegi jak w oryginale , zmień kolor na bardzie wytłumiomny i teksturę , zmien wzór na wykładzinie . Oświetlenie ok , wydaje się troche za dużo emanacji kolorem w odbiciach światła . Pozdrowienia . tez chciałbym mieć takie poddasze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jak narazie to w porzadku ale \"popraw te kanape\" zartuje [lol2] fajen GI ci wyszlo a ze mi takie nie wychodzi :( to pytam jak i czym je zrobiles? a jesli nie chcesz zdradzic to powiedz tylko czy jest swiatlo w srodku czy tylko na zewnatrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne masz to poddasze, najbardziej jestem ciekaw co jest tam za barem:D

 

Jeżeli chodzi o realizacje pracy to wydaje mi się, że ta kolumna ciut za wielka. Ta kanapa nawet podobna do jakiegoś modelu z meblowego, pamiętam bo niedawno dla siebie szukałem. Też taka kanciata serio nie ściemniam.

 

Do reszty nie można się przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności