Skocz do zawartości

Opis Photoshopa, jego możliwości i funkcjonalność


TheSimon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę pracę i poszukuje wszelkich informacji na temat Photoshopa. Mam troche już tego ale wszystko jest opisane słabo. Tutoriali pełno, historie też już mam ale problem z ładnym opisem funkcjonalności i możliwości.

 

Jeśli ktoś miałby linka i chciałby mi pomóc to będę wdzięczny :]

 

PS

Opcje szukaj na forum już wykorzystałem i google też ;) Oczywiście nieustannie nadal szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jest bardzo funkcjonalny i ma wiele mozliwosci. -starczy?

 

Heh czasami sam udzielam na forach tak wyczerpujących odpowiedzi. Przynajmniej wiem jak się wtedy czują i więcej nie będę nawet czasami takich dawać ;) Ale mimo głupich pytań jednak staram się faktycznie pomóc :] A tu wyczuwam złośliwość :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdze te "new features" ale juz na jakiejś stronce coś z tego widziałem i do mojej pracy wprowadzają niewiele.

 

Pisząc o googlach i szukaj na forum zapomniiałem ze jezcze pomocą możecie mnie podejśc ;)

 

Zdaje sobie sprawe z tego że temat lamerski ale wykorzystuję każdą możliwość na dodatkowe materiały.

 

Dzięki że chociaż napisaliście coś tutaj, przynajmniej nie siedze sam jak ten palec :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz poszukać na DC++ z tamtąd zassałem pdf'a z całym opisem do photoshopa CS, opis programy, jego funkcjonalność itp.

wazy jakieś 13mb, wiec na DC++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek1234

TheSimon MOZESZ PODAC NAMIARY NA SIEBIE BO JA TEZ MAM DO ZROBIENIA PRACE NA TEMAT PHOTOSHOPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności