Skocz do zawartości

Czy kupić???


Ragnarok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam putanie dotyczące zakupu procesora.

Dwa lata temu (z hakiem) kupiłem sobie kompa (nowego). Teraz dobrze byłoby go troche ulepszyć :).

Moja aktualna konfiguracja to: Celeron 566MHz, 256MB SDRAM, Riva TNT2 32MB no i nie wiem jaka płyta

główna :( (nie wiem jak to sprawdzić... :)). I teraz mam pytanie - czy opłacałoby mi się dokupic procesor

z zegarem 1200MHz??Jest stosunkowo tani i na razie wystarczy... No i tutaj pojawia się problem. Czy

moja płyta przetrawi odpowiednio taki procesor?? Wiem, że to pytanie jest głupie, bo nie podałem modelu

płytki głownej, no ale może i tak mi coś poradzicie. No i ewentualnie gdzie sprawdzić jaką mam tą plytę

główną????

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Karawan

A skad mamy to wiedzieć?? strzelamy w ciemno co koles ma za płytę?? [lol][urwanie glowy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wygłupiłem się, nie ma co :P. A to przez lenistwo, mogłem sobie jakiegoś benchmarka

instalnąć i po sprawie, a tak jeno drwiny (zasłużone :-)) ze mnie. Ale nie ważne, tutaj są paramatery z

Sandry. Nie znam się na wnętrznościach komputera (zwłaszcza na płytce głównej) więc podaję tu kilka

paramtrów, które wydaje mi się, że prawdopodobnie mogą to być modele płyty głównej, mam nadzieję, że

wybuchniecie salwami śmiechu na to co napiszę. Dobra, 3,2,1 fire!

Computer System -> podkategoria: Model - VT82C692BX

System Mainboard ->podkategoria: Model - 693-596B-977

System Mainboard -> kolejna podkategoria (to jest chyba to, co powinienem napisać :-) – System Chipset: VIA VT82C693 Apollo Pro Plus Chipset

No, to chyba tyle, jeśli trzeba będzie jeszcze coś dopisywać , to czekam (coś mi się wydaje, że pewnikiem czegoś brakuje, ale nie wiem czego :-))

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności