Skocz do zawartości

Sony Vaio 2,93ghz, 512 Ram,40 Gb Hdd, Dvd-rw Tanio


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

SONY VAIO PCG - K315B !!!

 

SUPER SPRZĘT PANORAMA X-BLACK !!!

 

PROCESOR INTEL CELERON D 2,93 GHZ !

 

RADEON MOBILITY IGP 128MB ! 512MB PAMIĘCI RAM ! NAGRYWARKA WIELOFORMATOWA DVDRW +/- !!!

 

SUPER PRZYDATNY CZYTNIK KART MEMORY STICK PRO!!!!

 

15,4" WXGA+ PANORAMICZNY 1280x800 - matryca X-BLACK - zaden inny producent oprócz Sonego nie stosuje takich - jakość obrazu jest naprawdę POWALAJĄCA, nie ma lepszych!!!

 

Poniżej real foto

 

CENA TEGO KOMPUTERA W SKLEPIE TO 6500 ZŁ, TUTAJ MOŻESZ GO KUPIC JUŻ ZA 4000 ZŁ

 

 

 

CENA DO NEGOCJACJI, ZAPRASZAM!!!

 

 

 

 

Komputer niedawno był sprowadzony z Niemiec, użytkowałem go ok. 3 tygodnie, po czym parę dni temu dostałem komputer z firmy w której pracuję, no i teraz nie potrzebuję dwóch, dlatego chcę go szybko sprzedać. Klawiatura niemiecka z polskimi naklejkami, bateria trzyma ok. 2 godziny, laptop jest prawie nowy, bardzo mało używany, praktycznie w idealnym stanie, brak rys, wypalonych pikseli, bad sektorów, itp..W czasie jego użytkowania nie napotkałem na żadne problemy, czy wady.

 

 

 

W komputerze zastosowano absolutną nowość firmy inlet , procesor celeron 2,93 ghz, serii D. Jest to nowo opracowany procesor, który kompletnie różni się od starych celeronów, a wydajnością dorównuje pentium 4.

 

 

 

Oto fragment artykułu z gazety CHIP na temat tego procesora:

 

„Odpowiedź na pytanie o wydajność Celeronów D w porównaniu z układami poprzedniej generacji jest prosta. Nowe Celerony są pod niemal każdym względem znacznie szybsze od poprzedników. Tanie procesory Intela wreszcie można uznać za atrakcyjną alternatywę drogich Pentium 4. Dotychczas bowiem wydajność układów Celeron Northwood-128 w porównaniu z P4 Northwood, nie mówiąc już o wersji z HT, była bardzo słaba. Celeronom D pod tym względem znacznie bliżej do Pentium 4 niż do starszych Celeronów. Co ważniejsze, moc obliczeniowa wzrosła najbardziej tam, gdzie jej ewidentnie brakowało, czyli w grach (od 10 do 60%) lub bardziej ogólnie: w zastosowaniach związanych z przetwarzaniem grafiki. Dzięki temu Celerony D dużo lepiej współpracują z szybkimi kartami graficznymi, podczas gdy poprzednie modele osiągały kres możliwości, stając się wąskim gardłem całego systemu. Tak duży wzrost wydajności to oczywiście zasługa zwiększenia pamięci podręcznej i przyśpieszenia magistrali FSB.”

 

 

 

Jestem grafikiem komputerowym i zdecydowanie odczułem tą wydajność w czasie użytkowania wymagających obliczeniowo programów graficznych, no i ten ekran.. cudo!!!

 

 

 

Komputer posiada licencję na windows xp home edition

 

 

 

Tutaj podaję link do specyfikacji procesora:

 

http://www.intel.com/products/processor/celeron_d/index.htm

 

 

 

A tu do komputera:

 

http://www.vaio-link.com/specifications/specifications.asp?l=en&m=1748

 

 

 

Opis komputera:

 

Processor

Intel Celeron D processor 340

 

Network

RealTek RTL8100CL - 10Base-T/100Base-TX

 

Cache

256 KB (on die)

 

Memory

512 MB

(Upgradeable to 1024 MB)

 

Hard Disk Drive

40 GB (IDE)

 

(5.6 GB reserved - recovery space)

 

 

 

Video Chipset

ATI Radeon IGP 345M

 

Video Memory

Up to 128 MB

 

Display

15.4" TFT WXGA 1280x800 (X-black)

 

Sound Chip

Realtek ALC203 • 16-bit CD-quality stereo sound • 3D Surround • AC 97 Rev. 2.3

 

Optical

CD-ROM : 24 x Speed

 

CD-R : 16 x Speed

 

CD-RW : 8 x Speed

 

DVD-ROM : 8 x Speed

 

DVD +R : 4 x Speed

 

DVD +RW 2 x Speed

 

DVD -R : 4 x Speed

 

DVD -RW : 2 x Speed

 

 

 

Ports on Unit

1 PC Card Slot(s) • 4 pins i.Link Port • MemoryStick Pro Slot • 3 USB Port(s) (high / full / low speed ) •

 

Ports on Unit

Audio/Video Out • Headphones Out • Microphone In • Ethernet Port • Parallel Port • VGA Monitor Out •

 

PC Card Slots

1 PCMCIA type I or 1 PCMCIA type II Cards and Cardbus support

 

Modem

Built-in Modem V.92

 

Keyboard

87 Keys • Hotkeys

 

Mouse

Touchpad

 

Weight

3700g

 

 

 

 

 

 

Jedynym mankamentem jest brak oryginalnego zasilacza, jednak zastąpiłem go przerobionym zasilaczem(od innego komputera) i działa zupełnie sprawnie i bez problemów.

 

 

 

Preferuję odbiór w Gdańsku, lub przesyłkę kurierską.

 

 

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub pytania podaję dane kontaktowe:

 

 

 

Gg:2169503

 

e-mail:[email protected]

 

 

 

 

 

zapraszam do składania ofert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności