Skocz do zawartości

abstract virus


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

trendy ... jak niewiem ... i zielone .....

niewiem nie przepadam za taka abstrakcja

co niezmieniea ze ciekawie wyglada ..

jak to juz kiedys comix powiedzial jestm \"za stara \" zeby innych oceniac i modelowac lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż mi że napisałem \"meG jesteś za stara\" :P coś sobie ubzdurałaś i tyle... nic na to nie poradze :P

1. wyjaśniłem o co mi wtedy chodziłem... [źle napisałem i tyle...]

2. przeprosiłem ciebie i reszte [jak widze zapomniałaś... albo może tego chcesz by ktoś cie przepraszal... może wtedy lepiej sie czujesz :P] tak to bywa... [lol2]

2. oceniać każdy może :P jeżeli ktoś nie chce nie musi... nie zmuszam...

 

btw: jak chcesz sie wyżalić to zapraszam na u2u albo gg 4682036 nie zamierzam bawić sie na forum

 

dzięki za posty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol lol lol

jak juz nie pamietasz ze ludzi co sa starsi obraziles to twoja rzec

a co do ubzduranie to ty masz i ty zapominales ze mnie in obraziles a potem prosisz na u22 o wyrozumialosc ??? i mam ci pomoc .. ehhh mi to wszystko jedno i tak nie mam czasu na roztrzasanie tego tematu

 

co do pracki nie w moim guscie bo popierwsze trendy trendy i jescze raz trendy ... w sumie na abstract juz patrzec nie moge bo mi sie zle robi ... obrzydlo mi i tyle jak na moj gust zmienilabym texture i dodala ostatecznego szlifu w PS inne oswietlenie ... i nie zielone plz

jak o mnie chodzi to ta twoja glowa wyglada milon razy lepiej jak to cos

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko! dzięki za linka...

wogóle to tylko sobie zrobiłem abstract\'a bo nie miałem sił modelować \"morfeusza\"... przecież nie robie tego cały czas... :)

 

btw: na co mam sie obrażać?! twoje zdanie jest takie moje jest inne :)

 

pozdroo[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meg, no chyba kazdy ma prawo przynajmniej sobei jednego jakiegos abstrakta zrobic, wiem jak sie z tym czujesz tak samo jak ja jak widze kolejny nowy temat o samochodach, to tez troche nudne jest ale no coz, ludzie robiaa to co chca i nic zz tym nie zrobisz;d a ze moda na abstrakty zawsze bedzie, bo ludziom z poza kregu grafikow to sie podoba to my to bedziemy robic ;d hehehehe moze pewnie sie myle ale tak uwazam, zreszta coponiektore abstrakty tez mi sie podobaja, mimo ze to zadna sztuka w modelowaniu jednak one cos w sobie maja ;)

ja lubie wszystko co ladne :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dajcie ftp to wam conieco wrzuce tyle bo tego jest za duzo jak na maila ...

i zrobmy topic w \"na luzie\" albo gdzie indziej z tymi fontsami brushes itd .gdzie moznabyoby linki postowac ... cowy na to ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności