Skocz do zawartości

[wzornictwo] drzwi


Gość ma+

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sorki, że tak długo. ostatnio mam niewiele czasu... ale już tłumaczę...

 

celem konkursu było zaproponownie nowego pomysłu na drzwi wewnętrzne... jak nazwa wskazuje postanowiliśmy wykorzystać w tym celu technologię holorgamu. pozwoliłoby to na dopasowanie wyglądu drzwi do wystroju, nastroju, pogody, koloru, humoru...itd. przeziernością drzwi możnaby sterować poprzez gęstość wzoru...w zasadzie tyle...

 

co do technologii to są dwie możliwości... najłatwiej byłoby wyświetlić obraz na szybie, siatce , tkaninie , itp... drugie rozwiązanie to umieszczenie w otworze drzwi, zamiast futryny żródła emitującego światło / obraz... przyznam że nie do końca jestem przekonany co do realności tej drugiej opcji, gdyż nie mogliśmy znaleźć konkretnych inforamcji na ten temat .... ale jeżli sie nie myle jest to możliwe...

 

tak czy innaczej chodziło tu raczej o szybką koncepcję , pomysł... nie było czasu na dokładniejsze rozwiązywania technologiczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam , że bardzo fajne podejście... troche mnie skręca jak słyszę w zagadnieniach konkursowych , że co ś ma być zależne od pogody , nastroju , humoru ... :|. Ale Wasza / Twoja odpowiedz jest znakomita.

 

Czy mogłbyś powiedzieć gdzie jest miejsce w necie lub info pointw Polsce/Europie o wszelkiego rodzaju konkursach strikte artystyczno... techniczno/artystycznych , wiesz mam nadzieję o co mi chodzi.

 

ordzop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności