Skocz do zawartości

shortcuts in photoshop7.0


Alcor

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko:

 

wlasnie robilem w photoshopie, korzystalem ze skrotow klawiszowych i nagle mi sie zepsulo: niby mam napisane narzedzie zoom in i obok skrot ale skrot ten nie dziala:(

 

czy ktos wie gdzie mozna w photoshopie 7.0 ustawiac skroty klawiszowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

a zobacz czy układ klawiatury nie zmienił Ci sie na polski, o edytowanieu skrotow nie slyszalem ale z tego co wiem to sa narzucone przez prodcenta i raczej nie da sie ich zmienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Tak jak powiedzieli poprzednicy. W Photoshopie nie da się zmienić shortcut\'ów ...

 

W Helpie jest wszystko ...

 

Natomaist denerwuje mnie ,że nie ma shortcut\'a do kasowania warstwy. Chyba ,że coś przegapiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt chyba nie ma :D...mnie wkurza to ze nie ma tak jak w ps5...że można było określić długość historii obrazka...tylko jest jakiś nonlinerar...do którego za cholere przyzwczaić się nie moge...:(

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no panowi kwestia przyzwyczajenia :)...dawniej musielismy sie odzwyczajac od niebieskiego ekraniku gdzie wszystko bylo tekstowe czyli dos-a na cos nowego czyli windows :)...

czy np. zamiast przynoszenia do kumpla zoltych kaset :)...cienkie czarne i duze dyskietki :)

 

Kwestia przyzwyczajenia jak wczesniej wspomnialem. Ale zawsze lepsze sa takie skroty anizeli zadne :)...Sam bym sie chyba postrzelil jak by nie bylo takich skrotow jak \"ctrl+c ; ctrl+v\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o czym kreska pisal... ja sam tez do konca nie wiem o co w tym chodzi ale podobno czasem zmienia sie uklad klawiatury z \"polski\" na \"polski programista\"(czy jakos tak) albo odwrotnie - nie wiem: w klasie cos kumple gadali ale za szybko - nic nie zrozumialem...

 

juz mnie czaisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności