Skocz do zawartości

Poszukuję pomocy w dalszej nauce Maxa (Warszawa i okolice)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie..

Poszukuję osoby, która zechciałaby udzielić mi lekcji 3d Studio Max (oczywiście odpłatnie).

Aktualnie robię wizualizacje w maxie (jest to architektura i wnętrza). Chciałbym jednak poznać może jeszcze jakieś tajniki tego programu (których do tąd nie udało mi się odnaleźć).

Przede wszystkim potrzebuję kogoś kto pomoże mi w modelowaniu w 3d Studio - z tym radze sobie najsłabiej.

 

Jak napisałem, kompletnym laikiem nie jestem, także może dużo problemów ze mną nie będzie. A zależy mi na umiejętnościach bo bardzo pomoże mi to w dotychczasowej pracy.

 

Jeśli jest ktoś chętny i mógłby udzielić mi "korków" na dłuższy lub krótszy okres to bardzo proszę o kontakt:

tel. 0-504 150 738

e-mail [email protected]

Pozdrawiam. Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

marx najpierw pokaż jakąś swoją pracke żeby chociaż mniej więcej wiadomo było na jakim jesteś poziomie wtedy będzie coś można powiedzieć z tego co opisałeś niewiele się dowiedziałem

 

 

Ok...Wysyłam niektóre z moich pracek.. Chciałbym tu zaznaczyć, że są to moje projekty i te widoki były robione dla potrzeb koncepcji aby klient mógl mniej więcej zobaczyć model przestrzenny. Także nie jest to dopracowywane na elegancko.

Render jest robiony standardowy w maxie + małe poprawki w photoshopie.

 

Niestety nie miałem jeszcze okazji robić czegoś np. na plakat :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze jeden budynek i jakies wnetrza....

 

Jak widać: często modeluje w auto cadzie - póżniej importuje do maxa. Jak mam więcej czasu to staram się robić to w maxie ale są to raczej proste, bardzo proste rzeczy.

Z czym sobie nie radze? np. modelowanie wanny, umywalki itp.

 

p.s. do moderatorów: jeśli coś żle zrobiłem (np.załączyłem widoki) to prosze o upomnienie a poprawie się na pewno :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asblaze jak mi będzie płacił za paliwo i czas spędzony w podróży to jak najbardziej:]

poza tym co za problem wsiadam do mojego concorde'a 15 min i lestem na miejscu:)

dołączam się do Marcia_ps światło u ciebie kuleje (nigdy nie widziałem takiej drogi króra by odbijała wszystko jak lustro (apropos 3 renderu))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nigdy nie widziałem takiej drogi króra by odbijała wszystko jak lustro (apropos 3 renderu))

 

droga, jak droga, ja spostrzeglem ze trawa tez sie odbija.

 

 

Haha.. To wiem... ale moim zdaniem robiac taki widok w bardzo krotkim czasie, takie odbicie dodaje troche uroku obrazkowi.

Co do swiatel, innego renderera - nie radze sobie - dlatego tez wystawilem to ogloszenie (w v-rayu np. cos zaczalem probowac ale nie za bardzo mi wychodzilo).

 

Jak rowniez modelowanie nie umiem wszystkiego. Nie umiem a chcialbym np. potrafic zrobic model jakiegos samochodu.

 

Z prostymi rzeczami radze sobie. Ale juz cos bardziej zlozonego to niestety. Z reszta od poczatku wszystkiego uczylem sie sam i nigdy nie mialem stycznosci z ludzmi, ktorzy robia wizualki. Takze nie mialem nawet mozliwosci podejrzec czegos u kogos albo uslyszec jakiejs podpowiedzi.....

 

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

hm Marx polecam zakup plyt DVD z VideoTUTKAMI sa wlasniew promce w firmie evermotion

http://evermotion.org

 

nie chce ich reklamowac ale ja mam pare ich plytek, problem to ze sa one po angkielsku, ale zawsze mozna ich osobiscie poprosic o wyjasnienie pewnych spraw :)

 

naprawde polecam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, na evermotion jest kupa tutkow apropo vray'a, ostatnio tez wydali tutek o modelowaniu samochodu.

Tak wogole to po co placic jak wszystkiego mozna nauczyc sie z sieci, grunt to obserwowanie innych a umiejetnosci przyjda z czasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie - dziwie sie ludziom ktorzy majac dostep do netu nie korzystaja z jego pomocy przy nauce-jezeli ktos chce sie nauczyc np. jak modelowac samochod to tutoriali do tego w necie jest od groma- jezeli przejrzysz chocby stronke 3dtotal to masz juz ze 3 sposoby jak to zrobic-proponuje wiec ustawic sobie wolny weekend, siasc do kompa i przerobic choc jeden tutorial-zobaczysz ze jak sam nauczysz sie robic modele to poza wiksza satysfakcja bedziesz mial wieksza wiedze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie - dziwie sie ludziom ktorzy majac dostep do netu nie korzystaja z jego pomocy przy nauce-jezeli ktos chce sie nauczyc np. jak modelowac samochod to tutoriali do tego w necie jest od groma- jezeli przejrzysz chocby stronke 3dtotal to masz juz ze 3 sposoby jak to zrobic-proponuje wiec ustawic sobie wolny weekend, siasc do kompa i przerobic choc jeden tutorial-zobaczysz ze jak sam nauczysz sie robic modele to poza wiksza satysfakcja bedziesz mial wieksza wiedze :)

 

swieta prawda, poza tym masz w kieszeni kase którą chciałeś wydać na "nauczyciela" :D

wiec do roboty pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczyciel jest dobry tylko wtedy kiedy ma duże umiejętności i masz mało czasu na opanowanie jakiegoś dzialu w 3d. W innym wypadku dużo lepiej jest zachować kase i nauczyć się samemu przy pomocy tutków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z okolic, ale mysle, ze Tobie nauczyciel nie potrzebny, zajmij sie Mentalem, oszczedzisz kolejny chajs, albo jak chcesz to v-ray, wydaje mi sie ze jest wiecej tutkow. Trzeba duzo czytać i sie niestety namęczyć. Z reszta to mi by sie przydal jakby mil ktos byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności