Skocz do zawartości

Jak to jest z Vizkami?


MohSETH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a tak powaznie, musisz umiec czytac rysunki, musisz miec wiedze i wyobraznie by stworzyc model 3d czesto z samego tylko rzutu, musisz miec wyczucie estetyczne bo wizualki sprzedaja projekt, czasem tez musisz umiec projektowac bo nie wszystko da sie opisac na rysunku 2d i trzeba improwizowac.

 

ogolnie powinienies byc architektem z powolania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że czasem można dostać rysunki z błędami, dobrze jak się umie te błedy zauważyć. Często trzeba się też domyślać niektótych rzeczy-jak ktoś ma wiedze z dziedziny architektury czy budownictwa to nie ma z tym problemu.

Problem ten raczej nie dotyczy wnętrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego polecam wprowadzanie do CADa inwentaryzacji ze starych, dużych budynków - nie ma lepszej szkoły nauczenia się "myśleć" o projekcie!

Aaaaa ściany krzywe są wszędzie!!!!!!!!!!!! Uwielbiam takie robótki

Mówię jak najbardziej poważnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często trzeba się też domyślać niektótych rzeczy-jak ktoś ma wiedze z dziedziny architektury czy budownictwa to nie ma z tym problemu.

Problem ten raczej nie dotyczy wnętrz.

 

raczej zwlaszcza dotyczy wnetrz.

wizualki zazwyczaj robi sie po to by wygrac przetarg. czyli nie ma czasu na opracowanie wszystkich detali przez projektanta ale juz ten sam projektant chce na obrazku zobaczyc detal ktorego nie zaprojektowal.

ja tak zaczynalem kariere :D projektowa. dostawalem do zwizualizowania "projekt" wnetrz zawierajacy tylko rzut, ktory od budowalnego roznil sie wylacznie adnotacja "ma byc jasno, cieplo i rodzinnie ale nie za nowoczesnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostawalem do zwizualizowania "projekt" wnetrz zawierajacy tylko rzut, ktory od budowalnego roznil sie wylacznie adnotacja "ma byc jasno, cieplo i rodzinnie ale nie za nowoczesnie".

 

A to źle czy dobrze?

Ja to zawsze dostaję wytyczne: "ma być jasno, ciepło i rodzinnie, ale nowocześnie". Już nie wiem co gorsze/lepsze;-)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to źle czy dobrze?

Ja to zawsze dostaję wytyczne: "ma być jasno, ciepło i rodzinnie, ale nowocześnie". Już nie wiem co gorsze/lepsze;-)

 

Pzdr

 

dobrze bo mozna duzo sie nauczyc, zle bo placa tylko za obrazek, 100 pln od ujecia a tak na prawde robi sie projekt za ktory ktos bierze 300pln/m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności