Skocz do zawartości

importowanie z cada


Gość natulka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z importowaniem do maxa z architekturala(autoCada). Exportuje w architekturalu jako plik typu .wmf, ale ten plik mi nie powstaje. Jeśli chce importować do maxa bezpośrednio plik cadowski (dwg), wyskakuje mi jakiś bład (Assertion Error Information:

In file: 'ODBXDatabase.cpp'

Line: 250)

Czy ktoś wie, jak można by to zrobić i naczej? Z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A która wersja ADT? Może byś spróbował przeznaczony "na export" DWG zapisać ponownie w wesji acad2000.

Natomiast WMF to "płaski" format - nadający się np. do Corela, ale nie jako 3d do maxa.

 

------------ raczej nie brać pod uwagę--------

Jako sceptyk wobec wynalazków które wszystko potrafią (czyt. ADT i inne) oczywiście po cichu myślę sobie, że to pewnie wina bloków (obiektów) z ADT czy setek jego warstw itp.

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADT 3.3 , max 6

Zapisywanie w starszych wersjach nie pomaga. Nie da sie eksportować ani do wmf, ani do 3ds. Wystarczyłby mi export płaski, bo to są tylko mapy, na podst których potrzebuję wymodelować teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie postaraj się, aby importowany do maxa plik był w formacie AI 88.

Np. wyrzucenie z AutoCADa -> DXF, lub WMF do Corela i dalej export w formacie AI (Adobe Illustrator) -> import do maxa,

To chyba wszystkie możliwe schematy, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem kiedys blad przy imporcie dwg , do viza - niby importowal, ale tylko czesc bryl, reszty nie chcial za nic - pomoglo zamiast importu zrobienie "attach" albo "link" pliku dwg i pozniejsze zerwanie polaczenia po wczytaniu przez viza wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności