Skocz do zawartości

Ile czasu poświęcacie dziennie na maxa


Tomasz Kucharz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Różnie :(. Zdarza się, że nawet nie całą godzinę, ze względu na szkołę i tym podobne rzeczy, ale bywają dni (szczególnie łykendy), że siedzę po 10 godzin. Chociaż jako beginner i tak marnuje 3/4 tego czasu używając metody prób i błędów w celu wykonania jakiejś błachostki :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynalem z maxem jakies 3 lata temu...

 

Najpierw byla to wersja 1,3 potem 2,0... i 2,5 w ktorej nie dzialala animacja...

Dzialalem wtedy na PII266, 4Mb grafa i 32 Mb ramu (chociaz progs burzyl sie, ze potrzebuje niby 48 :)..

 

Teraz to wersja 5.0 i Athlon 1,8, Radeon 9500pro i 386Mb ramu....

 

Bład tkwil w tym, ze przez te 3 lata nie mialem dostepu do neta.. i stad zabawy z maxem ograniczaly sie do prób i błedow... Duzo odkrylem, ale dop teraz moje umiejetnosci zaczely sie rozwijac... Tutoriale, forum, strony www.. to wszystko jest nieocenioną skrabnicą wiedzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J siedze na razie malo :(,a czasami w ogole nie mam czasu zeby sobie posiedziec :( :(.

Niestety nauka i te maturki,ale jeszcze tylko do polskiego,zdac go jakos i wkoncu wakacje ,a wtedy bede sobie skrobal w maxie okolo 5-6h :)[jupi]

 

greetz

[piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karawan

po 1 czerwca bede wiedzial ile bede siedzial .. bo mam 2 propozycje animacji :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitam - moje spotkania z Maxem są różne: czasem spędzam z nim cały dzień łącznie z nocą a czasem przez kilka dni nie uruchamiam go wogóle, a wogóle moja znajomość z nim trwa już od około 5 - 6 lat, wóczas poznałem pierwszą Windowsową wersję Maxa [rotfl2] pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO.. pytanie brzmialo:

 

Ile czasu poświęcacie dziennie na maxa i od jak dawna sie uczycie ?

 

hehe. wiekszosc odpowiadala na pierwsza czesc, to ja postanowilem odpowiedziec na drugą :)... A ile czasu spedzam.. Niech kazdy sam obliczy ze wzoru:

 

Ile = (24h- S - SZ - D - JSD) * 20 *12 + (24h - Sw - Dw - JSDw) *4 *12

 

gdzie..

Ile - ile czasu poswiecam na maxa

S - ilośc snu wyrazona w godzinach

Sz - ilośc szkoly dziennie [godz]

D - ilosc czasu poswieconego dziewczynie

JSD - ilosc czasu na jedzenie, sranie, dlubanie w nosie

Sw - ilosc snu w czasie dni wolnych (sob i niedz)

Dw - czas poswiecony dziewczynie w dniach wolnych

JSDw - jedzenie, sranie, dlubanie w nosie w dniach weekendu :)

 

Prawda ze jasne juz wszystko?? :D

 

 

UWAGA!!! Wzor liczy godziny w roku. Aby wyliczyc ilośc na dzien.. Trzeba zastosować wzor dodatkowy... mianowidze

 

NADZIEN = ILE / 365

 

UWAGA 2: W roku przestepnym (przestepczym hehe.. trzeba zastosowac trzeci wzor..)

 

Nadzienprzest = Ile / 366

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ja siedze tak godzine w tygodniu... przez ostatni miesiąc...

 

Buuuu.... nie mam na niego czasu :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO jak cos to ja mam sporo czasu ale wiele na mxa , w pracy siedze i kurde wiecozrami dopiero w maxie moge posiedziec u siebie w chcie i to tez wtedy mam mało czasu niach niach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myśle ze to juz z 2 rok minąl od pierwszego uruchomienia maxa. W tygodniu ze względu na szkołę raczej nie robie nic w maxie, jedynie co to w weekend sobie dłubie i jest to po ok 7-10 godzin w piatek i w sobote...teraz to sie dopiero wspomina wakacje i całe noce spędzone przed maxem :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by RK

Używam tylko mayi- na maxa mam alergie Dziennie ? Teraz raczej mało- 3-4 godziny. W 3d (zaczynałem od programiku który nazywał się Imagine)... koło 8 lat temu.

 

heheheheheheheh... :D

Widze, ze nie tylko ja zaczynałem od Imagine - fajny prgramik - jak na owe czasy[lol2]

 

pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile siedze zależy od maxa.

Czasami jak zainstaluje system to po prostu max nie rusza i musze czekać aż kolejny rz zainstaluje system na nowo.

Ale jak już działa to dziennie wyrwe nawet do 10 godzin. W weekendy wogóle nie siedze na maxie, trzeba troche żyć no nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynałem od programu Real3D na Amigę :D czy ktoś coś takiego kojaży ?? :) a z Maxem popinam już chyba ponad rok, ale z dużymi przerwami :( dziennie spędzam jakieś 3-8 godzin, w weekendy zdarzy mi się siedzieć 12h :] a ostatnio jakoś w ogóle mało mam czasu na Maxa bo pracuję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA jzu sie wpisalem ale tamto to jest przezytak, bo teraz to siedze w angli ale ... wracam do polski 23.09.2003 r. i nie mam jzu pracy w poslce co zoancza tlyko jedno cale dnie w maxie ,a le sie ciesze jak male dziecko hehehe no napisalem dnai , bo wieczory deda dla mojej dziewczyny a weekendy dla kuzyna , ( pivo i nauka jego w maxie ) sam nie wiel umiem ale on nie umie nic dopiero sie uczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zona dzieci (dwie blizniaczki dziewczyny 3 lata) obowiazki (mam 33 lata) Maksa poznalem rok temu ale mam go od polowy pazdziernika mam na niego okolo 2 - 7 godzin tygodniowo (jak dobrze idzie) ale wam pokaze . wczesniej bawilem sie w Bryce 5 . [lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności