Zobacz pełną wersję : Game Art

Pablo
28-05-03, 09:40
[b]witam,
chodze po roznych forum...Polskich i Zagranicznych i jest zawsze dzial Game Art czyli tam sie wrzuca pracki ktore sa przeznaczone do gier...tzw Low-Poly...moze na tym forum takze by sie dalo to zrobic??

pzodr

MeG
28-05-03, 09:45
pablo tu masz podobny topic / nie pierwszy i nie ostatni /
nowy dzial na forum game art (http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=3870)
moze po tylu apelach i tamatach ktos to zauwazy :) przynajmniej mam nadzieje ze ktos to zauwazy tzn nasze wolanie o forum poswiecone 3d game art :)
pablo [piwo]

Adek
28-05-03, 09:46
zauważyłem ... będzie taki dział ... po prostu mamy małe zamieszanie = dużo pracy z bitwą ... jak tylko się to uspokoi zajmę się tym ...

MeG
28-05-03, 09:53
super dzieki Adku !! czekam z niecierpliwoscia ! jescze raz wiekie dzieki ode mnie i od wszystkich !:)

Phantom
28-05-03, 14:58
no i prawidłowo...musze teraz znaleźć szkice...hyh :D bo po formacie nie wiem czy je jeszcze mam :D

pozdro...

Adek
28-05-03, 15:48
no .. na szybko dodałem ten dział tylko opisik wkrótce będe musiał dopracować :)

Phantom
02-06-03, 14:35
ja mam jeszcze prośbe od dodanie przy opisie game art\'u...odnośnik że prace 2d tesh (chyba) mogłby być zamieszczane...w końcu nie tylko na 3d grafika do gier się opiera :P (chyba - bo nie wiem jakie było zamierzenie autora tworząc ten dział)...

pozdro...