Skocz do zawartości

Praca dypl -> Komputerowa wizualizacja przestrzeni


rzuq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Przychodze do Was z prosba o pomoc.

 

Aktualnie koncze licencjat z informatyki na Uniwersytecie Slaskim w Katowicach. Przede mna 1,5 miesiaca czasu na napisanie pracy dyplomowej ktorej tematem bedzie komputerowa wizualizacja przestrzeni. Z czescia praktyczna mysle ze nie bede mial problemow - bedzie to 30m2 mieszkanie na poddaszu jednej kamienicy w centrum Kato ktore wspolnie z wlascicielem zamiezam "odremontowac".

 

Wiekszy problem mysle sprawi mi napisanie czesci teoretycznej. Powracajac do mojej prosby -> czy znacie ciekawe miejsca w necie badz macie dostep do materialow ktore w sposob techniczny podejda do tematu wizualizacji? Jakiekolwiek podpowiedzi, sugestie przyjme z otwartymi rekami.

 

Prog jakiego bede uzywal to Max renderer vray.

 

Z gory dzieki za pomoc.

 

pozdrawiam

rzuq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

wiesz kurt z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec, ze czesc teoretyczna liczy sie.

wiadomo w zyciu pewnie mniej, ale na studiach owszem. i nie wystarczy oddanie super wizualizacji jesli nie bedzie ona uzupelniona dobra praca teoretyczna.

a tutoriali z zakresu praktyki jest faktycznie cala masa. gorzej ze znalezieniem materialow teoretycznych.

wiem o co chodzi rzuqowi, bo sama wlasnie przez to przechodze.na szczescie juz koncze.

 

rzuq, wyslalam ci pm.mam nadzieje,ze to cos pomoze :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności