Skocz do zawartości

FUHRER TRAUM


Gość Karawan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karawan

Z kumplami robimy nieco faszystwska gierke i o to moje propozycja na okladke/ co wy na to? robilem sam w photoshopie na warstwach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sory za slownictwo ale qrwa niepopieram takiej okladki!!!!! moze jest i ladna ale no bez przesady.. faszystowska gierka? mam sie domslac ze jestes komendantem obozu i.. sory ale w tym momecie zycze wam zebyscie tego nigdy nie skonczyli.. no chyba ze sie myle co do celu waszej \"gry\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karawan

gierka bedzie o IV wojnie swiatowej, w ktorej niemcy (wnuk Fuhrera) msci sie za porazke w II wś.. kontrowersyjne ale ciekawe mom zdanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okłądka jest w miare ale hmm wiesz po piersze jak chcesz tu cos pokazac to pokaz tu , postacie z gry w LOV POLY a nie okładki okłądaka jest na 2 d lub rysunki no nie ?

 

Po 2 gra mi sie jzu nie podoba powinniescie robiec gre gdzie jakis koles lub grypa musi zwalczyc niemców co chcą sie zemscic , a nie grac niemacami nieee , to mi nie podpada , proszkro mi ale dla mnie to juz jest spalone ........:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karawan

chodzi mi o odmiennosc, jakis powiem, a nie powielanie pomyslow i to bedzie raczej strategia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karawan: zle trafiles ze spoleczenstwem :).

Ugodziles w bolesne rzeczy :)).

No ale nic, zobaczymy moze ci cos z tego wyjdzie - ale moja rada: nie zaczynajcie od okladki.

A i jeszcze pytanko, jest jakas stronka o tym projekcie?

 

A z ta okladka, to wywola kontrowersje, jesli eee gra osiagnie jakis sukces... i dasz kolejny argument dla psychologow, ze komp jest zly. ALE I TAK ZYCZE POWODZENIA, CHOCIAZ JEZELI TO WASZA 1 GRA TO SIE NIE UDA( TAK JEST W 90% PRZYPADKOW). - smutna prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by SiD

Okłądka jest w miare ale hmm wiesz po piersze jak chcesz tu cos pokazac to pokaz tu , postacie z gry w LOV POLY a nie okładki okłądaka jest na 2 d lub rysunki no nie ?

 

SiDku chyba sie mylisz...bo 2d jak i 3d powinny zawierać się w tymdziale...chyba nie musze tłumaczyć dlaczego...

 

co do fabuły gry...to chyba tutaj jej nie oceniamy...tylko oceniamy wykonanie...więc ja się do tego zastosuje...

 

Karawan..co do okłądki...to strashną pixeloze widze...nie wyraźny jest sam hitler...co do sfastyki jest oka...napis tesh jest pixelowaty...i jeszcze obcięty na dole...mógłbyś urozmaicić ten obraz...dołożyć tło zniszczonych budynków...zdjęcia z archiwów inne takie...żeby nadać głębie...1/2 sukcesu to reklama produktu...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom - może nie tyle pikseloze ile zero ostrości. Jeśli to ma się znajdować na okładce to jakość fotki musi ulec ogromnej poprawie, jak na razie nadaje się jedynei na małą fotkę z tyłu pudełka. Przy projektowaniu okładek pamiętajcie o rozdzielczości obrazka (300 dpi to absolutne minimum)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Phantom

SiDku chyba sie mylisz...bo 2d jak i 3d powinny zawierać się w tymdziale...chyba nie musze tłumaczyć dlaczego...

 

 

Chyba tego nie kumam , mozes zmi to wytłumaczyc ?? hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Karawan

gierka bedzie o IV wojnie swiatowej, w ktorej niemcy (wnuk Fuhrera) msci sie za porazke w II wś.. kontrowersyjne ale ciekawe mom zdanem

 

 

wnuk hitlera ?? przeciez hitler byl impotentem :D, na dodatek mial tylko 1 jadro.

jak ktos po III wojnie swiatowej (zapewne atomowej) chce sie mscic za porazke w II ??? to bez sensu.

zrozumialbym jakby niemcy chcieli sie mscic za grunwald 1410 :D. sory ze sie czepiam ale ciekawsza i bardziej logiczna fabule ma tetris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by uncle

sory za slownictwo ale qrwa niepopieram takiej okladki!!!!! moze jest i ladna ale no bez przesady.. faszystowska gierka? mam sie domslac ze jestes komendantem obozu i.. sory ale w tym momecie zycze wam zebyscie tego nigdy nie skonczyli.. no chyba ze sie myle co do celu waszej \"gry\"

zgadzam sie w 100% !!! moze nawet i w 200 zle trafione ... bardzo nawet niesmak mnie ogarnia niesmak ..

tak jak drkelf powiedzial zle ze spol. trafilscie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karawan

PETRIK - a kto powiedzial ze III wś musi byc atomowa?

 

STANEK - ehhh przeczytaj raz jeszcze.. bos nie skumal

 

I WYJASNIE - t bylo tylko takie male \"badanie rynku potencjalnych nabywcow\"... widze ze pomysl z okladka jest zbyt kontrowersyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz.. te wszyskie gry o wojnie .. symulacje masowego mordu , niszczenia i przejmowania swiata uwazam za przynajmniej niesmaczne . sa granice ktorych imho nie nalezy przekraczac.. a jezeli powodem jest wprowadzenie czegos nowego.. sorry powiedziales chiba o odmienosci ? na jedno wychodzi .. w kazdym razie to glopota na dosc zaawansowanym poziomie , brak wyobrazni i dobreg gustu.

 

chcesz zrobic cos odmiennego ? wprowadzic swiezy powiew ( heh ) ?

zrob z kolegami jakas przygodowke w oldscholowym stylu wiesz goblinsy , monkey islandy itp..

 

PS. okladka bije po oczach .. zwlaszcza o 3:44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności