Skocz do zawartości

Athlon vs Athlon


honzik

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu kupiłem sobie nowy komp z Athlonem XP 1800, 512 ddr\'a i tak daley...[rotfl2], wszystko hula bardzo przyjemnie i wogóle. Pewnego dnia (jakieś trzy miesiące temu) resetując komputer przyjrzałem się wszystkim pięknym komunikatom BIOS\'a towarzyszącym uruchamianiu komputra. Otóż, zobaczyłem że w środku mojego kompa nie ma procesora Athlon 1800 XP a jest Athlon 1800 MP. :o Myslę sobie: albo w serwisie ktoś się pierrr....dykną, albo ja źle widze. Wrzuciłem jakies programiki diagnostyczne i dalej widze Athlona MP. Więc pytam jaka jest różnica między XP a MP (oprócz tego że montuje się je w serwerach wieloprocesorowych i tak daley)?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

taka że jestes do przodu jakieś 400 zeta, bo taka jest rożnica między mp, a Xp co do budowy to mp ma połączone mostki l5 i tyle. a i zdejmijcoolerka i sprawdz na procku, czy masz mp, czy tylkoktoś mostki połączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow koleś gdzie żeś kupował tego kompa?? Daj jakieś namiary na ten sklep :-)) no i wyślij chłopakom jakieś kwiaty w ramach podziękowania za \"udaną transakcje ;-). A na twoim miejscu sprzedałbym tego procka i kupił szybszego XP np. 2600 +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności