Skocz do zawartości

uncle rysuje v.1


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

ok to uncle zabral sie za rysowanie.. bida z nedza nie mam talentu dlatego chce sie podszkolic, te skany sa czyste, bez zadnego podrasowania w adobie, no poza lekkim kontrastem:*

 

drzewo_clear.jpg

 

zamek_clear.jpg

 

lask_na_lawce_clear.jpg

 

dziadek_clear.jpg

 

to sa raczej szkice niz obrazki no ale od czegos trzeba zaczac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niebędę studził twojego zapału bo liczy się fakt że się starasz lecz musisz popracować na kreską,dłużej ale więcej szczegółów i dokładności zobaczysz że będziesz zaskoczony mile swoją pracką ,to nie gonitwa zrób to samo ale wolniej [rotfl2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Potraktowałeś drzewko z górki a nie zwymiarowałeś + błąd perspektywy + światło od widza więc sam sobie wyciąłeś pole do popisu.

 

2 Nie czuje wielkości (to powinno przygniatać!!!) i jakoś bez klimatu.

 

3 Podoba mi się! Fajnie oddana poza i ciekawy w ogóle pomysł ujęcia. Bardzo dobry outline. Tylko naucz się waloru (cieniowanie z głową jeśli nie kojarzysz terminu). A i brakuje głębi, ale mocno zaskoczyłeś mnie tym :).

 

4 To ujęcie już mi się nie podoba... Choć czy ja wiem? Może było by ok. ale popełniłeś błędy. Mówiąc językiem maxowym gość ma strasznie mocny taper. Klatka wynaturzona i bez miednicy... I linie krzywe owszem ale na początek nigdy jako outline, człowiek tak się nie zgina.

 

 

Ogólnie. Jest OK. :) Jak już powiedziałem bardzo podoba mi się trójka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak

 

co do 1. to sie zgodze, caly czas sie tegom ucze ale jeszcze zabardzo nie mam pomyslu jak pracowac nad kreska itp

 

co do 2. no to tez z glowy jak drzewo i wogle to jest najstarsze ze tego wszystkiego i za szybko rysowane

 

co do 3. poprostu siedzialem sobie na lawce a przede mna siedziala osoba to ja narysowalem:) ciezko sie rysuje ludzi bo szybko pozycje zmieniaja dlatego to tak wyszlo ;\\

 

co do 4. hmm no moze masz racje ze naturalnie to neiwygloda ale ten dziadek siedzial obok mnie i czytal gazete i staralem sie mniej wiecej odzwierciedlic to jak on siedzial i jak sie zgarbil to co go pokrywa to zaduza bluza byla :\\ niestety mniej wiecej tak on wyglodal no ale szybko sie zmyl po jakis 5min wiec sa same kreski

 

jak porysuje cos nowego to wrzuce, tj napewno cos narysuje i za pare dni bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem..powinienes przez jakiś \"czas\"..nie rysować drzewek...ale ludzi...

praca nr 3 \"ławkowa od Tyłu\"...bardzo mo sie podoba...no i profil dziadka też..

wracając do nr 3 to odważna kompozycja...

masz proclem z nażędziem...jakim niewątpliwie jest ołówek...nie nie używaj światłocienia przez jakiś czas...szkic da Ci okazję do rozwoju kreski...walor przyjdzie samoistnie gdy będzie potrzebny...

 

jest jeszcze rozwiązanie nr 2...mozesz obrobić skan\'a w Painterze czy w Szopie...oczywiście linearnego...to da ci mozliwość łatwego nakładania i zdejmowania waloru z bryły..

 

 

Brawo dla mogi pod ławka i tła...sucha igła albo akwaforta btłaby przednia.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności