Skocz do zawartości

Scena 3d "Pragnienie"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar zrobic scenke w ktorej czlowiek spragniony zmierzal do studni...jednak do niej nie dotarł, choć była na wyciagniecie reki....Pragnienie go zabilo....Jedyny slad jaki po nim pozostal to jego kosci i studnia w ktorej wciaz jest woda

 

i taki szybki renderek :-) narazie malo detali i szkielet niezabardzo ale to w koncu WIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

masz racje. swiatlo jest za mocne. w sumie to dalem takie bylejakie w Vray. Narazie modeluje i uzbarajam pracke w detale. potem zabawie sie oswietleniem i .....texturami :/ a z tym bedzie ciezko, ma ktos moze pomysl jak zrobic piasek ? taki realistyczny? moze jakis DARMOWY plugin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pustynia ma to do siebie, że jest dosyć wietrzna :D to może studnia powinna być choc troche tym piaskiem przysypana.może zrób bardziej step, niż pustynię. wiesz, więcej kamieni niż piasku i częstsza roślinność. przynajmniej nikt się nie będzie czepiał, gdzie na pustyni widziałeś studnię?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi... ten koles pod studnia to dopiero mial pecha... :>

Praca caliem dobra, ale jak to juz ktos mowil: przeswietlona (pustynia niby jest, a jednak jej niewidac) i zniczszenia studni male sa. I wydaje mi sie, ze glowa jest troche nieproporcjonalna...

I jeszcze jedno: wyglad tej studni nie podchodzi mi pod zadna architekture krajow pustynnych jakie znam... chyba ze to pustynia Bledowska czy jak jej tam idzie, ale wtedy cala scena nie miala by sensu, a na zbyt zartobliwa nie wyglada.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglad stutni nie przypomina ci RA nic bo...sam ja wymyslilem. tak poprostu :-) niewzorowalem sie na niczym dlatego wszelkie skojarzenia sa przypadkowe (albo ich brak) A nad pustynia nadal pracuje :P ciagle siedze i kombinuje ze swiatlem i texturami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny update.....z texturami wyglada to gorzej niz bez :/ niemoge znalez zanych odpowiedznich do tej sceny. moze ktos mi cos podopowie ?

 

ps. to cos czerwone w krzaku na dole to niewiem z kad sie to wzielo...jakis blad rendera chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności