Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 2D


Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

Ten topic, jak sama nazwa wskazuje zostaje poświęcony zapleczu tworzenia grafiki 2D oraz artworkom wykonanym na rzecz projektu...

 

Historie projektu poznacie tutaj...

 

W tej chwili jest jush artwork przedstawiający inwentarz...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 547
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zajeźdżiście ci to wychodzi (włosy rulez) !

Nie zapomnij o moim pomyśle żeby się to tak wodniście łączyło (ten potoczek z lewej z tymi pannami) jakby wodospad wpdał w potoczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Phantom

yyy...ta jasne...[no] a gdzie ja to wszystko upcham czlowieku...to ma byc prosty uzytkowy inwentarz...a Ty z niego chcesz zrobic tobolek cyganki :D...

 

pozdro...

 

Musisz zobaczyć jak to będzie wyglądało bo ty teraz robisz Layout a inwentarz będzie osobnym oknem który będzię się włączało po przez ten Layout.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow coraz ladniejsze sie to robi

no mala perelka mi sie bardzo bardzo podoba kolorki super i te krwiste plamy miodzio !

czekam z niecerpliwoscia na wiecej !!

siwtna pracka mozna mowiac w kolko

[wow][wow][wow]

brawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeG - :D

 

say...zastanawiam się nad włosami ale nic innego mi nie przychodzi do głowy...jak by ktoś miał jakiś pomyśł to bardzo bym był wdzięczny...ale szczerze...to jak na posążek...to one pasują...no ale pomyśle...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UpD

 

no dobra górną pierdułke tesh zrobiłem...teraz środek musze zrobić...coś czuje że te panny będą trzymać mane i życie...coś ale w grach diablo i podobnych...ale z tym to jeszcze musze się naradzić...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX!!!!

 

MeG - big THX !! :D

 

Pablo...pomyślimy popatrzymy :D

 

SiD...to jest genial idea...bez kitu nie wpadłem na to :D ale może niedługo zobaczysz ten layout in game :D

 

say - główka pracuje/paruje znaczy się...ale podstawa myśle że jest dobra :P

 

pozdro...thx all !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie wszyscy pobiją ale uważam, że dół (wszystko poza panienkami) powinno być bardziej kamienne by się lepiej komponowało.

Ja myślałem, żeby layout przedstawiał dosyć sielankową scenkę rodzajową ze świata ale twoja koncepcja też jest fajna.

Podobają mi się 2 rzeczy (poza panienkami) orginalność i moja ulubiona (zielona) kolorystyka.

Muszę porozumieć z jedną osobą bo w sumie nie chcę się wpierdzielać nie w swoją działkę a tym bardziej czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutorial

 

giorgione - thx :D

 

wielu ludzi pyta jak zrobiłem środek tego inventa...więc zrobie krótkiego tutka :D

 

1. Znaleźć albo kupić deche paździeżową 1m na 1m (wciemcia rowki są jush w standardzie :D)

 

2. Gwoździem (ostrym w miare, może być śrubą) nanosimy na zakupioną desecke...sznyty :P znaczy się rysy wedle uznania...

 

3. Malujemy pokostem w celu uwydatnienia rys i pozbycia się wiurów...:D

 

4. Wkładamy pod skaner...i robimy dowolną ilość skanów :D

 

5. Tworzymy w PS pędzel będący skanem naszej deski...

 

Banał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkelf jeszcze sam nie wiem jak to będzie wyglądać w całości z wszystkimi bajerami...to co robie to jest mocny akcent początku(matryca :P)...oraz klimatu mający nadać jakiś konkretny wymiar dalszemu babraniu się z tym...więc jeszcze pare rzeczy napewno ulegnie poprawie :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękówka..:D będzie subtelniejsze...narazie to musze z projektantem gry dojść do porozumienia co mam dalej robić i żeby materiały mi powysyłał i po tłumaczył co nie co...:D

 

narazie guzik do schowka i może pierwsza opcja w gdze :P (oczywiście żartuje wypełniłem puste miejsce tylko...)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności