Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Zapomniane miejsca/Wyścig - Nagroda publiczności


Nagroda publiczności  

212 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nagroda publiczności

    • .AI
      5
    • Asfalton
      2
    • Elmo22 & Eco
      27
    • Jaras
      74
    • JunioR
      4
    • KoMic
      32
    • Kozioo
      21
    • Lucas
      2
    • Master_Kiełbaster
      6
    • Polik
      2
    • RK
      5
    • Simple_man
      10
    • Szaka
      19
    • Tomeg
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna edycja Bitwy3D dobiegła końca.

Prace osób nominowanych niebawem zostaną ocenione przez jury i ich wyniki zostaną ogłoszone jak tylko będą dostępne.

 

Czekając na werdykt jury, Wy - użytkownicy max3d.pl, możecie wziąć udział w sondzie mającej wyłonić pracę, którą uważacie za najlepszą.

 

Niektóre prace znacznie się zmieniły w ostatnich godzinach Bitwy. Zalecamy zatem obejrzenie linków :).

 

Oto linki do prac:

.ai

Asfalton

Elmo22 & Eco

Jaras

JunioR

KoMic

Kozioo

Lucas

Master_Kiełbaster

Polik

RK

Simple_man

Szaka

Tomeg

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Niestety wśród prac finałowych nie ma wspólnej pracy Bhaal`a i Rascal`a. Nie ukończyli pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla mnie tez Jaras za klimat pracy :D jednak tak szczerze mowiac - Wszystkie sa na Profesjonalnym poziomie. Ciekawe czy kiedys tez mi sie uda osiagnac taki profesjonalizm. no nic. pozostaje mi dalej sie po prostu uczyc :-)

 

ps. SAMOBRONA wymiata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze mialem dylemat pomiedzy masterem a szakiem. Shaka- fajny klimat, master- masz plusa za ladnego kaktusa i Uluru;). Ostatecznie zwyciezyl master, choc jak juz wszyscy wspomnieli wiekszosc prac reprezentuje wysoki poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salvator -> o czym Ty mowisz ? :] ja na głównej takiego napisu nie widzę ;)

 

A tak na poważnie to moja wtopa i przepraszam za te dwa słowa które zostały już usunięte z newsa na pierwszej stronie.

 

Pokój na świecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Leru przepraszam, nie chciałem Cię ośmieszyć :>

a tak żeby OT nie było, to powiem że głosowałem na Jarasa, bo był bezkonkurencyjny. Przyjemnie by było gdyby można było głosować na np. 3 autorów, ale co tam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z dłuuugiego weekendu (bez dostępu do netu , grrrr) i zobaczyłem że pojawiła się sonda :) dziękuję wszystkim za głosy i miłe słowo. Też zagłosowałem sobie ! - a co ! :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos wędruje do pary Elmo22 & Eco za świetny pomysł, ciekawe podejście do tematu i dobre wykonanie, (ale to patetycznie zabrzmiało), a wasza praca rozśmieszyła mnie do łez ( w pozytywnym znaczeniu). BRAWO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast najbardziej spodobała się praca Kozioo.

Zagłosowałem na tą pracę ponieważ wywołała we mnie najwięcej odczuć. A o to moim zdaniem chodzi w sztuce nie tylko CG :)

 

Praca Eco Elmo wywołała również spory ładunek emocjonalny :) Siłą rzeczy temat ul. Wiejskiej jest komiczny. Fajnie, że chłopaki podeszli do tematu na luzaka. Jak dla mnie 2 miejsce.

 

A trzecie za warsztacik: Jaras.

 

Pozdrowiska

neosim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono, ale ciężki wybór :|

 

najchętniej zagłosowałbym na:

 

Jaras (niesamowite wykonanie, świetny klimat),

Elmo 22 & Eco (huumoooor!),

Komic (mechanika, detale i klimat, tylko szkoda, że tło trochę odstaje),

Kozioo (pomysł i wykonanie, super),

Master_Kiełbaster (hmm, ATB - Ecstasy? ;)),

Simple_man (oświetlenie, tekstury i klimat),

Szaka (świetnie zobrazowany nastrój, wspaniały modeling, texturing i oświetlenie)

 

and the winner is...

 

(werble)

 

 

Szaka

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wygarłKoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic KoMic jakoś tylko przy tej pracy sie zatrzymałem !! i przciągnęła mnie!! moze jakie spole siłowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności