Skocz do zawartości

4x PIV - benchmark ?


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wszystkich pytanie. Moge byc troche opozniony ale dostalem testy do dzialu BENCHMARK z komputera czteroprocesorowego...

 

Czasy jakie jakie osiągnął: 7sec, 7sec, 8 sec ...

 

Dla mnie jest to troche nieprawdopodobne. Prosze o komentarze. Autor twierdzi ze testy sa prawdziwe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bajki...

 

z tego co wiem, to nie ma jak na razie dual p4 (chipset jest, ale plyt nie ma :cool: ), a o czterech p4 na plycie to nawet w intelu takich nie ma, jak dalej bedzie sie upieral to niech poda dokladniejsze specyfikacje kompa (nazwa plyty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek nie podal wszystkiego.

Procesory to juz 4x Pentium IV Xeon 2.4Ghz,

na Plycie Supermicro SUPER P4QH6,

8GB RDRAM, Wildcat 6110, itp.

 

Jak juz pisalem Adkowi komputer jest uzywany przedewszystkim do modelowania, i do skladu sceny lub animacji do koncowego renderingu na 12 podobnych maszynach w sieci. Wszystko odbywa sie w MAXie 4.26 a modele w scenie sa szczegolowe i co z tego wynika maja geste siatki.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem ze nie ma jak Renderman widzialem co to cudo potrafi i szczeka mi opadla male pudelko a niech sie schowaja wszystkie kompy ;)

pozdro Radq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile się nie myle płyty pod quad xeon , opsługują tylko wersje MP xeona ,

czyli czytaj wersje kosmicznie drogą ! najtanszy MP z zegarem 2,4 to koszt od 2000 $

w góre ceny konczą się na 11000 $ , teraz staram się wyobrazić 12 takich maszyn

po cztery procesory w każdej ..... i jakoś nie mogę bo cena jednej takiej maszyny to

min 50 000 Pl... nie chce mi się wierzyć że w polsce ktoś kupił takie sprzęty i po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności