Skocz do zawartości

Tomekk Rzuff


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

aha zamierzam dodać DOF do scenki ale coś mi nie wychodzi, bo chce coby kubek i żółwik był ładny ostry i wogóle natomiast scena z tyłu łącznie z lampką była deko rozmazana i nieostra - - - - apdejcik niebawem - - - - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vitam he he Meg on taki wcale biedny nie jest ;) on tak tylko wygląda a tak na serio to cwana bestia [rotfl2] a ogólnie to pracuje w Max\'ie 4.2 i renderuje Vrayem od którego swiatła pochodzą - - - - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm Vogel skoro tak myślisz to może fucktycznie nie będę sobie niepoptrzebnie zawracał gitary DOF\'em, dołożę parę szczegółów i myslę że niebawem będzie całkowity finał - - - - [rotfl2] pozdrowionka for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehe

Czołgi śmierdzą g*** i są dla głupków.

I co mi jeszcze powiesz?? ze chciałbyś 3 wojne światową rozpętać?? Może mi sfastyke jakąś wystzelisz albo bombke na japonie następną walniesz?? Uwielbaim ludzi którzy się podniecają czołgami. ma to podłoże psychologiczne. Lufa jako przedłużenie członka. Oby tak dalej koledzy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeeejj nie drapcie się dziewczyny [rotfl2] ja tez nie jestem za czołgami, bo służą one jedynie debilnym przywódcom, którzy nie potrafią się dogadać; Koszt wyprodukowania czołgu zadowoliłby na rok biedną afrykańską rodzine albo i dwie. Jestem wielce przeciwny wszelakim konfliktom a zwłaszcza zbrojnym (oby taki tutaj nie powstał [rotfl2]) więc prosze mi sie tutaj nie bić tylko skoczyć na [piwo] i będzie spokój - - - - - - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadanie, że \'czołgi są dla głupków\" (słowa mORPH\'a) to tak jakby powiedzieć, że sportowe samochody są dola debili !! Przecież czołgi nie koniecznie kojarzą się z śmiercią i cierpieniem. Ja sam nienawidzę wojny i przemocy, ale maszyny wojenne traktuję jak sportowe samochody...mają coś w sobie, tę agresywność i piękno, a zarazem są strasznie niebezpieczne... Wiem, że nie wszystkim mogą sie podobać czołgi, ale takie gadanie o osobach które się tym interesują jest po prostu \"głupie\"

Żówik jest boski, tak trzymać !!

Czekam z innymi na renderka w skali 1024x768...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie te g****** czolgi i ci idioci w srodku dzisiaj mORPH budowal bys prawdopodobnie autobahn Berlin-Breslau-Moskwa. I wtedy dopiero bys widzial dookola swastyki. A podczas wojny kto wie czy i ty nie MUSIAL bys wsiasc do takiej zelaznej puszki.

 

I nie zarzucaj mi ze dąże do rozpetania wojny swiatowej - nic takiego nie powiedzialem. Ludzkosc od poczatku dazyla do wojen o surowce, zywnosc, terytorium, religie itd. Czolg i ludzie go obslugujacy byli tylko narzedziami - nie mogli sie temu przeciwstawic.

 

Pozatym JA na czolg patrze jak na skaplikowana maszyne i zachwycam sie nia tylko pod wzgledem technicznym, a nie podniecam sie mysla ze ten czolg ma na lufie 44 kropki symbolizujace zwycieskie pojedynki, w ktorych gineli ludzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóź.....

 

Taka wypowiedź świadczy tylko o prynitywności jej autora.....

 

A podobno neandertalczycy dawno temu wygineli.......

 

Życze powodznia z czołgami.....

 

Jak rzeczy trudniejsze leżą poza granicami waszego poznania to przykro mi......

 

Przykro mi że takie imbecyle wypowiadają się w topicu w którym zamieszczona jest tak ładna praca.....

 

A poza tym nie budowałbym żadnej autastrady bo :

 

1. Mam 14 lat.....

2. Jestem intelektualistą i chyba raczej bym mówił gdzie masz beton lać.....

 

Info dla Moderatora:

 

Mam nadzieje że mój post nie zostanie usunięty, ponieważ stanowi on odpowiedź do wyżej zamieszczonych topiców, jak również nie ma w nim wulgaryzmów ani nie obraża konretnych osób w sposób bezpośredni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok nie mam zamiaru sie z toba klocic na temat czolgow, bo nic nie osiagne...

 

Ale...

 

Wypraszam sobie imbecyla - jezeli nie potrafisz przekonac kogos do swojego zdania inaczej niz obraza (bo tym jest dla mnie slowo imbecyl) to szczerze wspolczoje tobie i ludziom, ktorzy utrzymuja z toba kontakty.

 

Wypowiedz moze dla Ciebie jest prymitywna ale widze ze na podstawie paru postow potrafisz calkowicie rozgryzc czlowieka i odrazu stwierdzic czy to prymityw czy \"intelektualista\" taki jak TY.

 

Tak wogole to jak sobie wyobrazasz ze to ty bys decydowal gdzie kto mial by lac beton przy tej autostradzie ? czyzbys nie zajarzyl aluzji, ze cala ta scenka miala by miejsce w trzeciej rzeszy rozpietej wzdloz i w szerz Europy a ty byl bys tylko niewolnikiem, ktorego ocalono od smierci w obozie zaglady aby wykorzystac przy pracach przymusowych. Z tego co mowi historia nazisci mieli tylko jeden podzial: rasa Aryjska i Nie. To ze jestes intelektualista nie mialo by wtedy znaczenia.

 

Rozumiem to ze jestes pacyfista (wbrew temu co prawdopodobnie sobie o mnie myslisz znam znaczenie tego slowa)i szanuje twoj wybor - jednak widze ze ty nie dasz za wygrana dopoki wszyscy na swiecie nie beda podzielali twojego zdania...a szkoda bo ja wcale wroga nie szukam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd rzesz wzieła by czołgi żeby się taka duża zrobić???

 

Osobiście uważam że ideologia faszystów była ok. A co do nazizmu to żydem nie jestem więc bym sie nie przejmował.....

 

Tak po paru szczerych postach jestem w stanie człowieka ocenić.....

 

Ja również wrogów nie szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy zydami nie sa a jednak im sie tez obrywalo - tak samo jak bolszewikom.

 

Pisalem w poprzednich postach, ze wlasnie gdyby nie bylo czolgow po kazdej stronie konfliktu to Niemcy zajeli by 3/4 Europy za sprawa swojej piechoty - Olbzymiej floty lotniczej i nie mniejszej morskiej. Trzeba Ci wiedziec ze w chwili wybuchu wojny Niemcy byli krajem przodujacym jesli chodzi o sile militarna.

 

Amerykanska ani brytyjska piechota (nie mowiac juz o rosyjskim miesie armatnim) nie mogla sie nawet rownac z elitarnym jednostkami wermachtu czy SS. Luftwaffe tez posiadala przewage a kriegesmarine byla porownywalna z flota aliantow. Sila niemcow (zakladajac ze zaden kraj na swiecie nie posiada czolgow) byla druzgocaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo co to sie porobiło, i pomyśleć , że wszystko zaczęło sie od nieszczęsnego rzuffia, [rotfl2] OK ale do rzeczy - - - - sorry że kazałem tyle czekać na apdejt ale po prostu nie miałem motywacji aby to wreszcie skończyć - - - - myśle że to będzie finał - - - - - aha jakieś plamki, dziwne artefakty moga być wynikiem kompresji jpg więc nie zwracajcie na to uwagi ;) - - - - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezz - wcale nie przeginam..... To że ty tak uważasz to wcale nie znaczy że tak jest. A poza tym to nie ja rozpoczęłem dyskusje o czołgach......

 

A co do pracki. Teraz jest już naprawde super!!! Realizm, ładne to, coolaste i nie wiem co jeszcze moge wymyśleć :D Dobra robota i trzymaj tak dalej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności