Skocz do zawartości

Problem z materiałem shellac


Gość George82

Rekomendowane odpowiedzi

Gość George82

Mam problem z materiałem shellac. Wykonuje render lakieru samochodowego zgodnie z tutkiem: http://www.3dkingdom.org/modules.ph...article&sid=541 wszystkie ustawienia mam identyczne, a samochod zdaje sie emanowac od srodka.... Dodam, że render jest w MR, jezeli używam V'Ray'a to tej smiesznej "emanacji" nie ma, tylko brakuje refleksów od plajna... Jestem początkujący i bardzo chce walczyć;) Pomóżcie! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

powiedz dużego zrobiłeś tego plane'a nad autem? bo mnie to wygląda na FG albo jakieś photony. Przydało by się coś dokładniej o ustawieniach sceny.

 

Ale jak tak przeglądam tego tutka to widze że włączone GI i FG, przy czym nie ma tam żadnego światła za wyjątkeim skylighta, czyli nic nie emituje photonów także przypuszczam ze to FG "świeci" spróbuj wyłączyć fg i GI i zamiast skylighta dać jakieś mr_area_omni(nie zapomniej włączyć raytraced shadows) i zobacz czy też będzie ci tak świecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

Plejn jest mniej/wiecej taki sam jak w tutku.... GI i FG tez ustawilem jak w tutorialu. A z tym mr_area_omni jeszcze dzisiaj, jak znajde chwile sproboje. Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności