Skocz do zawartości

GEFORCE 2 i WINDOWS XP PROBLEM !!!!


Gość Karawan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karawan

sluchajcie, sprawa jest dziwna... (wiem ze powinieniem, ze tak pewno od razu byscie chcieli powiedziec, zebym odinstalowal) Zrobilem sobie aktualizacje do xp i komp zawiesza mi się przy odtwarzaniu wideo - na kazdym direct x, na kazdych sterownikach (quadro 2 mxr/ex, geforce 2mx400), obojetnie czy nvidii czy microsoftu, w kazdym playerze - mediaplayer, best player,vplayer, obnizenie przyspieszania sprzetowego nic nie daje, dxdiag nie wykrywa bledu.. W w2000 i w98 bylo ok, xp mi sie spodobal, ale bez filmow to ja zyc nie moge i jak mi nie pomozecie to bede musial powiedziec Byebye dla new technology. I jeszcze jedno? czy powodem moze byc stary bios? od 2000 nieaktualizowany (award)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja do nie dawna miałem GeForce 2 MX-400

PalitDaytony i na Windowsie Xp wszystko mi chodziło i to dość szybko i wydajnie (jak na taką karte). Wątpie żeby problem był w biosie, ale spróbuj może pomoże. A twoja karta jakiej to firmy?? Podkręcana była??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"Zrobilem sobie aktualizacje do xp i komp zawiesza mi się przy odtwarzaniu wideo \"

 

wywal poprawiki od XP..

ja juz nie wgrywam poprawek do XP powniewaz komp zaczyna chodzic gorzej a nie lepiej... nie tylko umnie ... czytalem na 4um innym i mojemu kumplowi tez sie dziwne rzeczy dzialy... po poprawkach.. OS totalnie zaczynal zwalniac...

 

nie wiem czemu tak jest.. ale sprobuje...

 

ew, jak bedziesz musial od nowa instalnac XP.. to nie sciagaj zadnych! poprawek.. bo jaka jest szansa ze akurat Tobie sie ktos na kompa wlamie.. i zreszta po co ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karawan

k3 - nie mialem zadnej ANI JEDNEJ poprawki - ale juz sobie poradzilem - format c, na d moje dokumenty i inne pierdoly, i instalka w2000 pro..

 

2000 RULEZ !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o winde 2000 wszystkie serv packi można ładować bez problemu - jesli chodzi o XP - to nie wina karty - do twojej wersji nie można instalować serv packów !!!! - jesli jestes zaiinteresowany dalej windą XP z serv packiem moge cie nakierować na dobry frimowy sklep - wiadomość na GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności