Skocz do zawartości

Bulding SD tree (static raycast accelerator) ????


Myszek

Rekomendowane odpowiedzi

sciagnalem sobie V-ray\'a 1.09.02t (tego co mozna sciagnac na stronie v\'raya) sciagnalem wersje do maxa 4.x chociaz mam maxa 5 ale jak chcem zainstalowac do maxa 5 to mi pisze ze nie mam go zainstalowaneo czy cos takiego, sprawa tkwi w tym ze jak juz chcem wyrenderowac obojetnie co on ciagle robi w renderze Bulding SD tree (static raycast accelerator) czekam 30 min i nic jakby max sie wieszal czy on ma to robic dlugo czy po prostu musze cos zmienic (np. wersje maxa lub win bo mam ME) z gory dzieki za pomoc o ile wiecie o co mi chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

juz wszystko dobrze wystarczylo przeinstalowac system na xp :) ale mam kolejny problem, otorz nie wiem jak moge zrobic swoja mape hdri (jezeli wogule mozna ja zrobic) z gory dzieki za pomoc pisze to w tym temacie bo nie ma sensu zakladac nowego :) z gory dzieki za pomoc[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem taki program jak hdrshop nie wiem jak go uzywac niby z jakiegos obrazka robie mape hdri ale jak vray chce jej uzyc to pisze HDRI map locked, not loading o co biega czy to ten hdrshop cos psuje czy ja w maxie moze macie jakies tutki na temat hdri i wszstkiego z tym zwiazane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności