Skocz do zawartości

Płatne tutoriale


imprecis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

EVERMOTION

 

Car4ever - bardzo dobry kursik, wyjaśniający prawie od podstaw ( niektóre części modelingu są opuszczone ) jak zrobić samochodzik, dodatkowo na DVD skonczona scena z ustawieniami świateł, materiałów w VRayu. Pełen PRO. Wydaje sie ze podobne mozliwosci ma kurs 3d-palace, moim zdaniem mocno jednak ustepuje evermotion. Ocena 9/10

 

Mental4ever - jakos kursik mnie nie przekonal do siebie, nie podoba mi sie, ze autorzy wszystkie czesci kursu tak chaotycznie wymieszali, nie pokazujac nam w jakiej kolejnosci nalezy je ogladac, nie wyjasniaja rowniez zbytnio funkcji, w niektorych czesciach leci render przez 2 min co denerwuje, slaby lektor. Poziom tutkow jest b.podobny do tych o vrayu na evermotion, jesli komus te o vrayu sie podobaly, ten pakiet rowniez sie spodoba. Ocena 6/10

 

GNOMON

 

Dusso, Matte Painting cz. 2 - najgorszy tutorial jaki zakupiłem, totalna klapa,

obraz po 10min wyglada tak samo jak po 2h ^^'', dusso grzebie w jakis super detalach, ktorych wogole nie widac, m.in poprawia lekko swiatlo, dorysowuje pare roslinek, wszystko tworzy to b.chaotycznie, nie sposob sie polapac :/

Ocena 1/10

 

Ryan Church 1-5 - najlepsze tutoriale do Paintera jakie widziałem, efekt ostateczny powala !! Tutoriale srednio nadaja sie do PS, bo trudno jest w nim stosowac technike jaka uzywa Church w Painterze. Ocena 10/10

 

Feng Zhu vol 3 - duzo o perspektywie, kadrowaniu, thumbnailsach ( szybkie szkice dajace wyobraznie o tym jak scenka bedzie wygladac ), jeden z najbardziej pouczających tutoriali, Polecam !! Ocena 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli można się podłączyć...

CAR4EVER - jak dla mnie rewelka, coprawda nie wymiatam w maxie (to i wymagań nie mam wygórowanych), ale uczeń (hehe) jest prowadzony jak za rączke - polecam początkującym (no takim co orientują sie przynajmniej w podstawowych operacjach na wierzchołkach, poligonach). Ja się wiele nauczyłem, a do gieniuszy nie należe :D:D:D

 

pzdrw

ps. warto wydać tą stówe, bo się cuś naumiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie dolacze:)

 

GNOMON

 

Scott Robertson Vol. 1 - wlasciwie dwie godziny o pracy w perspektywie od podstaw. Cos w sam raz dla zaczynajacych zabawe w rysunki:) Ocena 10/10 Pozostale trzy mam ale nie zdazylem jeszcze przestudiowac:)

 

Aaron Sims Vol. 1 - wlasciwie nie jest to krok po kroku tylko urywki z pracy od konceptu do renderu skladajace sie w spojna calosc. Ocena 7/10

 

Christian Lorenz Scheurer Vol. 1 - koles mowi troche o matte paintingu i malowaniu zdjeciami. Jak dla mnie efekty nie sa najwyzszych lotow ale aby zapoznac sie z tematem wydaje mi sie w sam raz. Ocena 6/10

 

Feng Zhu Vol. 2 - mowa tutaj o malowaniu i dorabianiu detali na podstawie szkicow z czesci pierwszej. Wlasciwie sa to podstawy malowania na kompie, tak mi sie wydaje. Ocena 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feng Zhu vol.1 - można podziwiać piekna kreske fenga, sposob w jaki projektuje, w okolo 2h feng rysuje 30 szybkich conceptow robotow, feng doradza nam na co trzeba zwrocic uwage podczas projektowania, jak wybrac najlepszy concept, jak powinien wygladac etap projektowania danej rzeczy. Kolejny niezly tutorial fenga !! 9/10

 

Feng Zhu vol. 2 - nie podobal mi sie, przez polowe tutoriala feng przerysowuje 2 wybrane concepty z vol. 1 ^^'', potem nadchodzi etap kolorowania w PS, efekt nie jest jakis powalajacy, od co poprawnie pokolorowane, na koncu przenosimy sie do Paintera gdzie za pomoca narzedzia Glow Feng bawi sie swiatlem robotow. Tutek nie jest moze az tak zly, ale na tle innych Gnomonu wychodzi srednio. Ocena 6,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIGITAL-TUTORS

 

 

Zestaw "Genius Bundle":

 

t_67_03.gif

 

Market price: $ 1,191.81

Our price: $ 834.27, save 29%

 

- Maya Basics - Free Copy of DT-Insider 1.01 (4 CD)

- Maya MEL Basics (1 CD)

- Maya Character Setup (Rigging) (1 CD)

- Maya Character Binding (1 CD)

- Maya Soft Bodies & Rigid Body Simulations (1 CD)

- Maya Particles & Fields (2 CD)

- Maya Mental Ray (1 CD)

- Maya Fur (1 CD)

- Maya Fluids (1 CD)

- Maya Hair (1 CD)

- Maya Cloth (1 CD)

- Maya in Production - Pre-Production (2 CD)

- Maya in Production - Advanced Modeling (2 CD)

- Maya in Production - Advanced Texturing (2 CD)

- Maya in Production - Advanced Rigging (2 CD)

- Photorealistic Car Modeling in Maya (4 CD)

- Add-On: Street Racer (1 CD)

- Female Android Kit (4 CD)

 

W sumie 72 h nagranego materiału na 34 CD!. Bardzo dobry lektor, bardzo ładnie wszystko wytłumaczone. Jakość obrazu bez zarzutów. Na każdej płycie oczywiście sceny i wszystkie pliki potrzebne do przerobienia kursu. Format filmow: QuickTime, jakby ktoś przypadkiem nie mial to również znajdzie go na każdej CD. Jak mówiłem, lektor mówi bardzo wyrażnie, omawia wszytko tak jak trzeba i nie ma mowy o chaosie. Wszystko ułożone i posegregowane w odpowiedni sposób Elegencja francja jednym słowem, nie można się z tego nie nauczyć.

 

 

Introduction to 3D: ZBrush Basics

 

t_64.gif

 

Our price: $ 55.99

 

137 minut materiału. Przerobiłem cała CD i złapałem podstawy zBrusha. Zdecydowanie tylko dla początkujących. Jakość obrazu i dzwięku - jak w każdej CD od Digital-Tutors, bardzo dobra.

 

 

EVERMOTION

 

car4ever

 

car4ever.jpg

 

DVD "Car4Ever". Cena: 99 zł (+7zł przesyłka)

 

W zasadzie zgadzam się z przedmówcami :) Również daje 9/10.

 

 

Pozdrawiam

Pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w google, ale jeszcze nie znalazłem nic o tym. Załóżmy że chciałbym nagrać kilka tutoriali, za które będę pobierał opłatę. Zapewne za pobieranie opłat za tutorialie z photoshopa, będę musiał mieć pozwolenie adobe. A jak to będzie z oprogramowaniem open source??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich portali w tej chwili jest sporo sprzedających kursy z danych programów. Do tutoriali dla Adobe chyba nie potrzebujesz specjalnej zgody. Tylko legalne wersje oprogramowania.

 

Zresztą zobacz jak działa eduweb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności