Skocz do zawartości

KIBELEK :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

albo mi sie wydaje albo ta klapa lub toco sie opiera wisy w powietrzu :)

 

a skoro ten kibel taki brudny czemu podlogga ma odbicia ?? chyba powinna byc cala mokra i oblocona

 

i jeszcze jedno ten kibelek w dolnej czesci taki kanciaty Ci wyszedl ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% :D klapa nie wisi w powietrzu a co do podlogi no to masz racje :)

---------------------------------------------------

Pablo > sraj.... jest specjalnie taka duza

[spox]

--------------------------------------------------

Może jeszcze dzisiaj dam up_date :D

-----------------------------------------------

DZIEX[lol]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

tez mi czasem wyskakuje jak za duzo chcem na raz zrobic, moze gdybym mial jakies 3GHz procka to by nie bylo.. jedyna rada jaka ci moge udzielic to lepiej nie dawac ok przy tym komunikacie tj. nie probowac zapisac seny bo kilka razy mi sie to skonczylo niezbyt kozystnie... lepiej ustawic auto save i otworzyc autobaka...

 

PS. niezły kibel ;)

 

pozd[piwo]ro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm co do errora to widzieli go chyba wszyscy użytkownicy Maxa [rotfl2] nie wiedzieć czemu :( niestety, a co do pracki to jest baardzo fajna [piwo] chcociaż ten papier... jest gigantyczny... ogólnie jest spoko - - - dodaj jeszcze maskę przeciwgazową na wieszaczQ [lol2] - - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Co do błędu u mnie wyskakuje tylko przy brazilu... na szczescie Scanline nie stwierdza takowego ;))) Choc i tak mi to nic nie daje, bo uzywam tylko braZILA!! Damned, co za swiat... Ktos kiedys pisal, ze to przez to, ze mam zainstalowanego fR i on flaguje swoje pliki... cosh, niestety do tego momentu nie wiem od czgo ten blad, ale szczerze moowiac mam jush go serdecznie dosc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o bład zdaje mi sie ze to standardowa procedura w maxcie , różne mozliwosci są aby błąd wywalił i wtedy mi sie max zamyka i wiesz co robie czesto zapisuje sobie bo boje sie o tak błąd a nie che mis ie cały cza smodelowac tego samego non stop hehehe

 

A jezeli chdzio o Kibelek to wygalda wyrąboombiscie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodz bledu sie nie pozbylem to o pracy nie zapomnialem :D Dlatego zamieszczam up_date > dalem nowa teksturke papieru toaletowego i popracowalem nad ubrudzeniami :) [piwo] [heej]

----------------------------------------------------

Dzieki za tak mila ocene mojej pracki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pracki to jest super !!! A co do błędu to mi osobiscie się wydaje ze jest to spowodowane przeciązeniem kompa. Mi często towarzyszy ten komunikat :( a najczęście gdy dodaje np. Mesh Smootha juz i tak bardzo szczegółowemu modelowi.

 

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za opinie przyznam ze dawno mnie nie bylo na necie (ach te modemy) ale mam dla was lekko poprawiona pracke

 

A nad zwierzetami w kiblu tez sie zastanawiam ale jeszcze nie jestem pewny czy to bedzie szczurek , myszki czy zólw :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności