Skocz do zawartości

jak zrobić chrom


David14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o co wam chodzi, że co nikt nie umie, albo wszyscy są chamscy??
nie wiem co miał kome na myśli ale na pewno nie był źłośliwy, ja też - kultura musi być ;) być może nikt sie nieorientuje, szukałem na google ale nic nie widać także nie jest chyba aż tak fajnie z tym chromem ;) luzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez szukalem i jedyne co mi pozostalo to zadowolic sie fr metal i wlasnymi dzielami ! I pewnie sie nie dowiem krok po kroku jak zrobic bo ciezko sie takich rzeczy dowiedziec i trzeba przeszperac kupe stufu ! A widocznie kome juz to zrobil i stwierdzil ze jest straznikiem skarbu narodow i nie bedzie burakom podawal wszytkiego na tacy a co :) szkoda tylko ze jestem w polozeniu burakow ktozy szukaja zaginionego skarbu ktory kome juz dawno odnalazl i pieczolowicie strzeze ! :D:D:D

Bobby zapomniales dodac Marcina do tej listy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome i hindus to dwaj najwieksi zlosliwcy na forum ;)
no tu to bym polonizował ;) jak nie możęsz znależć w ten sposób , to poszukaj pracki kogoś kto ma chrom w fr i napisz maila do autora, ja bym tak zrobił ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest forum wszyscy powinni sobie pomagać!! no nie??

kome-> ja też kombinuje, niemyśl że jak coś mi jest potrzebne to wale prosto na forum, zrobiłem chyba z 100 renderów próbując wyniki mojego "kombinowania" i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 renderów to jeszcze nic, a to że to forum to nie znaczy że każdy ma dawać długo pieszczone shaderki za free...to w pewnym sensie równoznaczne z oddaniem cześci swojej pracy :P, jeden ci da drugi nie...btw za słabo sie starasz skoro ci niewychodzi..i nie miej do nas pretensji..to nie nasz obowiązek. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności