Skocz do zawartości

Review cz.2 (NIEDOKOŃCZONE!)


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Ta czesc jest niedokonczona, mialo jeszcze byc o poszczegolnych zmienneych i o SSS, ale coosh... czasu brak!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory M@ti, ale ja mam sporo zastrzezen do tego tutoriala

i nie dlatego ze cos mam do ciebie.. bron boze !! jestes wielki ze czas ludziom poswiecasz

ale ze mysle ze jest inaczej z tymi fotonami\\

aktualnie ma examin za chwile i no time

ale obiecuje ze po, napisze cos od siebie

moze razem cos nam z tego wyjdzie

jakis PL tutorial do brazila

Sa plany, ze w Magazynie 3d pojawi sie na wakacje taki tutorial

..

narazie co moge powiedziec to olbrzymie wartosci w zakladce photon Serwer .. 10x za duze

estimate 2500... 1000 mnie powalilo z nog

i 5 odbic dla takiej sceny takze

 

obiecuje ze sie odezwe za 2 tyg..

 

pozdrawiam

fotoas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Jeez, nie tlumacz sie fotoas, przeciesh ciagle trabie, ze ja tesh nie mam na nic czasu!!! Wartosci testowalem u siebie i szczerze moowiac takie mi najbardziej odpowiadaly... czas/jakosc... choc moze to dlatego, ze mam w miare dobrego kompa... choc zawsze mogloby byc lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ci Bog w dzieciach wynagrodzi za poswiecenie dla ludzkosci i ciezka prace.

mam tylko jeden problemik odnosnie global photons. otoz dalem w swiatlach (brazilowych) inverse square, ale szczerze mowiac nie pomoglo to na tyle, zeby zlikwidowac plamy. najlepszy... hm, najmniej zly efekt byl przy advanced, bo przy analysis wychodzi mi dzika psychodela[rotfl2]. moze jakies inne ustawienia trzeba jeszcze zrobic. ustawialem parametry dokladnie jak w tutorialu, jakby co...

a caustic pieknosci, i nie wali komputra, nawet jak jest pomarszczony ze starosci[co?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Pokaż render! :-))) A moze będę widzuiał o co chodzi :-)))

Póki co jestemn w szkołce i nie mogę sprawdzić ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hej dorwalem sie wresycie do kompa... (musicie sobie yamienic \"y\" z \"z\", bo tutaj inne klawisye maja... :-). Ogolnie to fajne sykooolki tutaj maja i cholernie drogie artzkooolz pierwsyej potryebz.... (tzpu piwo... ;-))) Niemki jak ywzkle nieybzt ladne... chociay ydaryaja sie wzjatki... :-)))

 

Ok, nie pryznudyam i ide dalej \"wzpocyzwac\" ywiedyajac ta cudna miescine, gdyie maja jakies kompz y netem! :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hej dorwalem sie wresycie do kompa... (musicie sobie yamienic \"y\" z \"z\", bo tutaj inne klawisye maja... :-). Ogolnie to fajne sykooolki tutaj maja i cholernie drogie artzkooolz pierwsyej potryebz.... (tzpu piwo... ;-))) Niemki jak ywzkle nieybzt ladne... chociay ydaryaja sie wzjatki... :-)))

 

Ok, nie pryznudyam i ide dalej \"wzpocyzwac\" ywiedyajac ta cudna miescine, gdyie maja jakies kompz y netem! :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności