Skocz do zawartości

jakie wymagania


Kosu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj duże! Kumpel ma 1GHz, 128 ramu, GeForce 3 MX i chodzi mu jak max R.3 na 233MHz, 32 ramu i bez akceleratora. Ale jak chcesz, żeby chodził szybciej (dużo) to musisz zmienic klawiaturę i myszkę na szybsze (powiem ci w tajemnicy, że ja znam na to niezawodny sposób: skróć kable do minimum, żeby sygnał krótszą drogę do przebycia. Jak wiesz z fizyki kable stawiaja opór, a im krótszy kabel tym krótszy czas pszesyłu sygnału)[killer]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he popieram jak najkrótsze kable do myszek klawiatur i nawet zintegrowałem sobie dysk twardy z płytą główną, [rotfl2] a tak poważnie to Max idealnie będzie chodził przy edycji czajnika, i nawet render z 1 światłem będzie idealnie szybki, a jeśli masz duuużo kasy to polecam http://www.pclab.pl/?art=&sid=4165&mode=nested&order=0[boje i na przykład garść najszybszych Athlonów [lol2] i możesz pracowac wygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Tomasz Kucharz

ja mam

procek 2000 na płycie GB GA7VAX + 1,6 GB ramu + karta graf GF TI 4200 125 DDR agp x8 - i dalej mi mało

 

kto ci ukradł te 3mega pamieci z katry graficznej [lol2] masz moze myszy w kompie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

styknie 4 procesorowy komp z intelami 2.2GHz 40GB RAM ECC, HDD 20TB , projektor, grafikamo tu bym walnoł w zaleznosci kto co lubi ale nie te z pułek high-end tylko z power-high-endna takim mozesz spokojnie tworzyc samochodzy i twarze :D

 

a tak serio to nie wielkie wymagania, procesor najlepiej 1GHz, 512RAM DDR 333MHz, grafika nie mniejsza niz GF4 4200 ti lub Radeon 9500 Pro i mozesz robic juz cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności