Skocz do zawartości

[Wnętrza] Łazienka


MaGuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jest to moja pierwsza ukończona praca. Wcześniej kończyło się na samym modelu:/

Nie moje:Projekt, Roślinki

Moje: Cała reszta

 

lazienkakopia9db.jpg

 

Z góry dziękuję za komentarze.

 

Edit 29 - 05 - 2007 :D

 

luviz_duze_lazienka_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Całkiem niezłe ale mam wrażenie że zlew jest za wysoko, lustro też. Nie eidać dokładnie jakim światłem jest oświetlona ta scena. Czy te pionowe pasy to są okna? Jeżeli jest światło sztuczne to lampki w suficie powiinny świecić, teraz nie widać żeby świeciły. Jestem ciekawy do czego służą miseczki pod lustrem. Kwiatek na wprost kibla może przeszkadzać siedzącemu. Zielony kolor kwiatków troche gryzie. Ogólnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pionowe pasy to są lampy w scianie za takim przemglonym szklem [przynajmniej tak mi sie wydaje :P (Dałem tam boxy z VRayLightMtl)] Do lampek na suficie dałem IES-y nie mam pojęcia dlaczego ich światło się nie wyróżnia:/ Miseczki pod lustrem służą do...jak jesteś wkurzony mozesz nimi zbić lustro i mieć pecha przez 7 lat :) Co do kwiatków masz racje będą przeszkadzać - ale cóż...

Dzięki za komentarz... pierwszy i od razu pozytywny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówca siwy,oraz miejsce umiejscowienia papieru doprowadzi ciebie w finalnym momencie pobytu na kibelku do skręcenia karku :) lub barku,szczoteczka też nie na miejscu jak dla mnie za wiele modeli chcesz pokazać w całości.Ale jak na pierwszą prackę to bardzo si.Powodzenia drugim razem będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poison mar: Mówiłem że projekt nie mój...kolorki starałem sie jak najbardziej odwzorować...ale chyba mi nie wyszło :P

 

DarCon: Tam nie ma żadnej szczoteczki :P Dzięki - już jest w obrotach otwarta kuchnia na salon :)

 

JunioR: Dzieki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zawsze ten problem "projekt nie jest mój, miałem tylko wiza zrobić"...pytanie, jak się z czymś takim utożsamiać...wiadomo, że robi się pewne rzeczy dla kasy...ale czy są jakieś granice? (nie chodzi mi o ten projekt...głównie o wszystko to co robimy na zlecenie...a nie mamy pola do popisu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie było zlecenie :P Nikt mi tutaj nic nie narzucał. Ja dorwałem gdzieś w necie zdjęcie takiej łazienki, starałem się ja odwzorować jak najlepiej (niestety nie mam mam już tego zdjęcia).

 

A co do pytania jak sie utożsamiac z wizką jeżeli jest robiona tylko dla kasy, i oparta na bezguściu klienta...nie do mnie takie pytania jeszcze nie miałem zleceń :P Ale wydaje mi sie że traktować to jako zarobek...swoja dusze artysty pokazywać w pracach dla zabawy:) (Nie bijcie jak głupio gadam :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sobie gadać o utorzsamianiu sie z wizką, ale w rzeczywistości większość zleceń to wizualki kiepskich projektów. Jak by każdy zaczął wybrzydzać przy braniu zlecenia to trzeba by było szukać pracy w innej branży a 3d grafika byłoby to tylko hobby w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

streaker: zgadza się :/

 

Arthi76: nie dotknę juz tego projektu :P sorki :/

 

aaa: ooo dzieki - wywaliłem to zdjęcie w połowie robienia projektu i zapomniałem skąd je miałem - teraz już wiem co zrobiłem źle - moze w kolejnym projekcie lepiej pójdzie mi odwzorowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności