Skocz do zawartości

IS4 moja pierwsza praca w 3d studio MAX


MIKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jasne, że był IS-4 (Obiekt 701): Masa 60 TON, załoga-4 ludzi, armata 122mm wz.1943(D-25T)... Do dzis przetrwały dwa jeden w Muzeum Pancernym w Kubince a drugi ustawiony jako pomnik w przysiółku Zabajkalskie w obwodzie Czita. Produkowany w latach 1945-1946 i 1947 -1949

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o te jakby szprychy w kolach???????

jak tak to to są boksy nie zmieniane (te duze ) i te male w ktorych troche przesunieta jest jedna krawedz i rozstawiane recznie na podstawie gwiazdy a potem jeszcze meschsmootch i jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam identyczny problem przy swoim czolgo podobnym \"tworze\"; odpowiednich textur jest bardzo malo albo trudno je znalezc - a i moje umiejetnosc w photoshopie sa za male aby zrobic texture samodzielnie.

 

Jak bys juz wpadl na jakis pomysl to nie zapomnij podzielic sie nim na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozesz tu pokazac , na czym sie wzorujesz , tak dla porównania , bo obiekt jest dobry , mi model sie podoba jak najbardziej , ale czy on jest wąłsciwy do wzorca hmmm , a jeszcze jedno \"Daj razu pewnego siatke mój kolego \" hehe

 

Powodzenia w czołku czynienia :D [piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakos cofnac bo kiedys dalem meschsmootch taki jaki jest a potem editable mesch da sie to jakos cofnac?????????? . Karabin przeciwlotniczy moze zrobie tylko nie wiem za bardzo jak on wyglada. A tak na marginesie skad masz tą fotke???????????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałeś mesh smootha i scollapsowałeś?

raczej nie da sie cofnąć - siatke odgęścić sie da czymś takim jak modifier: multires ale to ci nie wyjdzie jak na początku.

ps. rób dużo savów żebyś zawsze mógł powrócić do \"źródła\" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

no ja bym powiedzial ze czarno-biala, ale ostatnio troche tu bylo w takim klimacie pracek, kolor tez dobry, dodaj jeszcze jakies chmury albo takie smugi dymu w tle, no cos zeby nie bylo takie jednolite, reszta wypasik [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by MIKI

A co prix nie widzisz tekstur czy co ??????

 

 

Ja tez cos nie widze zeby czolg mial jakas texture, teren ma ale czolg [co?] no chyba ze te czolgi takie byly. Dodaj cos w tle (jakies wybuchy, miasto zniszczone lub jakis zolnierzy). Popracuj nad chmurami :P.

 

Pozdro

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak wlasnie mysle, ja mam juz dlugo maxa i dopiero sie auto nauczylem wczoraj robic (ale dlugo nic z maxem nie robilem :( ) a ty piszesz ze to TWOJA PIERWSZA pracka??

wiesz ja w cuda raczej nie wierze ;)

ale gratulacje (szczere) tak trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i sa jakies chmury ale na renderingu koncowym wyglada jakby nic tam nie bylo (dlatego napisalem \"biale\" tlo). I pomysl na jakims tlem. A tak na marginesie to to jest czolg po bitwie czy przed ?? :D bo jak po to dodaj jakis dym i popracuj nad texturka korpusu czolgu.....

Dopiero wtedy powiem ze praca jest GUT :P

 

Pozdro

[piwo]

 

p.s.

sorry ze sie czepiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3DSMAXie to moja pierwsza praca. prdzedtem siedzialem troche truespace-ie A nigdy nie widziales takiego bialego nieba w pochmurny dzien? Czołg jest przed bitwa . A tekstur nie staralem sie za bardzo robic bo od pocztku mialem zamiar zrobic to czrno-biale . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności