Skocz do zawartości

przejscia miedzy warstwami (CAT)


sauax

Rekomendowane odpowiedzi

wiec mam taki maly problem.. mam dwie animacje na warstwach, jedna to chod wzdluz splajna a druga taniec w miejscu..Co chce zrobic to zeby postac przeszla kawalek a nastepnie zaczela tanczyc. UStawiam wszystko w Dope Sheet zeby bylo ok. puszczam animacje i wtedy postac idzie ale gdy ma tanczyc przelatuje do miejsca gdzie zaczynal sie chod i tanczy... dlaczego tak sie dzieje??? i jak temu zaradzic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kris nie o to mi chodzi.. moze zle wytlumaczylem :/ chodzi o to ze przy zmianie wag warstw obiekt dodatkowo sie przemieszcza..a chce zeby szedl i w tym miejscu gdzie skonczyl isc zaczal tanczyc tymczasem on leci wraz ze zmiana wagi do poczatku i tam zaczyna tanczyc :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no pytanie wlasnie jak??? przesuwanie ghostow i glownego obiektu nic nie daje.. jedyne co mi sie udalo narazie wykombinowac to .. pracuje na walkcycle i zatrzymuje animcje w miejcu gdzie chce zeby to bylo potem laduje klip z tancem do nowej warstwy i daje Scale Layer to Current Position i jest oki.. tylko zeby potem cos przestawic musze robic calosc od poczatku :/ a zeby tak dalo sie po prostu idzie i zminic wage i robi cos innego w tym miejscu do ktorego doszedl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności