Skocz do zawartości

Urbanistyka


rly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja bym jednak troch ebardziej transparentnie potraktował bryły

Chodzi jednak o to ze robisz coś tzn bryłki czy kubatury które maja nie być do końca dopowiedziane. W urbanistyce licza sie uklad i gabaryty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak:

ujecie 1 ok

ujecie 2 - bez sensu - nic nie wnosi - po co ten dof?

ujecie 3 - ujdzie

 

1. a teraz sama urbana - szczerze powiedziawszy tak to pokazales, ze nie wiem co jest czescia projetowana, a co juz bylo, a moze oba te kwartaly projektowales i wszystko jest nowe?

2. textura kartonu tez nie pomaga chyba za bardzo - jescze bardziej podkresla ten okropny równy rytm budynków

3. poniewaz nie pokazales otoczenia trudno jest powiedziec cos wiecej o kompozycji - pelno tu jkaisc otwarc nie wiaadomo na co - np to os rownolegla do rzeki po prawej - z nikad do nikąd - no chyba ze masz tam cos dalej czego nie pokazales :)

4. jesli ten fragnemt "brązowy" to tez twoje dzieło to wyszlo jakos tak strasznie jak z matrycy - jakby to projektowal nie czlowiek a maszyna ustawila rowno w rządkach klocki

5. nie ma wnętrz ze ścianami - ogolnie odbieram to tak jakby "wszędzie chciało mnie wywiać gdzies z tego miejsca" - nie masz tam noc co by chcialo zatrzymac kogos na chwilke choc - wszystki prawie linie krzycza "ucieakj!"

 

ps ale moze szyystko jest ok, a sprawa tego jak to odebralem to wlansie brak kontekstu w jakim jest to cale zalozenie osadzone

 

pozdr, boba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mialo wygladac jak makietka co :D YY co do projektu to widze tu troche chaosu bo nie za dobrze czytam co z czego wyniklo, a obawaim sie ze luczki tylko dodatkwoo pogmatwaja sprawe... i z tego co widze to projekt ze studiow :) O ile tak jest ze to projekt na jakis ciekawy przedmiot i nie kazali Wam projektowac zupelnie w polu to sugeruje postudiowac otoczenie - zawsze lepiej miec kontekst niz go nie miec, on zawsze pomaga :D nawet jesli to 3 domki w polu... co do renderu to drzewka mi sie nie podobaja bo jak na taka skale to chyba troszke za duze, nie widze zeby mialy istotny wplyw na calosc jako obiekty przestrzenne, a przestrzen publiczna zawsze mozna pokazac w inny sposob. tekstura calkiem calkiem ale czy nie papra nieco odczytu calosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności