Skocz do zawartości

Moje wypociny:)


Scatmax

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!Pisalem w moim ostatnim thread\'dzie:) ze pokaze swoje wypociny w Photoshop\'ie wiec pokazuje.Odrazu pisze ze malowanie tabletem duzo gozej wychodzi mi niz olowkiem czy cienkopisem.

 

PS:Ten potwerek w prawym dolnym rogu ekranu na pierwszym obrazku to pierwszy ryunek ktury pokolorowalem i musze przyznac ze chyba wyszedl mi najlepiej ze wszystkich:D.Aha wszystkie obrazki sa w orginalnej rozdzielczisci:)jakos nie moge sie nauczyc w wiekszych rzeczy malowac:) a na dodatek z poczatku chociaz wiedzialem ze powiniennem kolorowac i szkicowac na oddzielnych warstwach to i tak rysowalem na jednej przykladem tego jest wlasnie ten moj pierwszy potworek:) ale spox juz sie od tego odzwyczailem:).

 

PS 20(bo poprzednie bylo tak dlugie:D latego 20):):Mam wlasnie zamiar kupic sobie skaner na przetzreni dwoch tygodni wiec badzcie pewni ze pokaze wam to co namazgralem w szkicowniku:)(Juz sie bojcie!:)

 

sc1.jpg

 

sc2.jpg

 

sc3.jpg

 

sc4.jpg

 

sc5.jpg

 

sc6.jpg

 

sc7.jpg

 

sc8.jpg

 

sc9.jpg

 

sc10.jpg

 

sc11.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

W morde jeza bardzo ladne :)...uwielbiam ten typ pokazywania prac :)...wyglada jak kartki ze szkicownika i to najbardziej lubie :)...taki kompendium mysli na papierze :P..

 

Najbardziej podoba mi sie pracka gdzie koles spoglada w gore koles ma brode itp. w skrocie 3 pracka od konca :P

 

Aha jakiego tabletu uzywasz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX:)Wlasnie taki mialem zamiar z tym szkicownikiem chcialem jeszcze to dacwszystko w jednym pliko jak olbrzymia kartke ale zrezygnowalem bo by sie za dlugo wczytywal:(.

\"prof\"(nie wiem dlaczego go tak nazwalem ale jakos mi sie kojazy z profesore:)) wczoraj to narysowalem od niechcenia ale potem mnie w nocy wzielo i dokonczylem ciesze sie ze ci sie podoba:)

O tablecik kiepskawy jedyny tablet jaki znalazlem w moim miescie:) troche gowniany ale da sie zyc.Firma DEXXA(tablecik jest caly na kablach tzn. piurko-tablet-USB tak jest polaczony nie przeszkadza mi to:).NAwet niema zroznicowanego stopnia nacisku:). No i jest dosc maly calosc jest jak kartka A5 ale oszar roboczy to jakies 75%:)Lubie go).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności